Rodina serverů:    KatalogTip.cz    SvetHostingu.cz    NetKonto.cz    SeniorTip.cz
Vyhledávání v katalogu
Vyhledat           
Mapa krajů ČR
Jste v kategorii:    Cestování > Cestovní kanceláře
Výpis obsahu kategorie můžete omezit na kraje:
Nalezené záznamy
CK BALKANTOUR   Bukovany 143, Týnec nad Sázavou
Pobytové a poznávcí zájezdy do Bosny a Hercegoviny,Chorvatska,Slovenska,ubytování v pensionech v Chorvatsku,pořádání školních výletů,zajištění autobus.dopravy,služby delegáta a tlumočníka.
Sunny Holiday - CA, Jaroslav Vančat   Nad Školou 1102, Liberec 30
Cestovní agentura (prodej zájezdů od renomovaných CK za stejne ceny a dovolená na splátky), fotopráce (fotografování, zpracování fotoalbumu apod....)
CANARIA TRAVEL spol.s r.o.   Jengmannova 6, Praha
Specialista na Kanárské ostrovy.Celoroční zajištění zájezdů i letecké přepravy na všechny Kanárské ostrovy pro jednotlivce i skupiny.
Cestovní kancelář HOŠKA - TOUR   Náměstí K. V. Raise 160, Lázně Bělohrad
Pořádáme turistické, poznávací zájezdy. Pobytové zájezdy na mořském pobřeží. Krátkodobé zájezdy do sousedních zemí. Lyžařské zájezdy v tuzemsku. Cykloturistické zájezdy v tuzemsku, na Slovensku a v Rakousku. Příhraniční zájezdy.
DCS Praha s.r.o.   Klimentská 46, Praha
Letenky / Viza / Ubytování / Auta / Komplexni organizace kongresů, seminářů, školení včetně doprovodných programů.
Interhome s.r.o.   Úvoz 68, Brno
Největší zprostředkovatel ubytování - 20000 objektů v 15 zemích Evropy a na Floridě. Rezervace on-line na www.interhome.cz. Nyní katalog také na CD.
Limousine Car Spiritka   Sušická 21, Praha 6
Pronájem limuzín a luxusních minibusů, cestovní agentůra, průvodci, ochrana osob, konferenční servis.
Obklopen hlubokým borovým hájem vzdálen pouhých 20m od zdejší pláže, ideální pro rodiny s dětmi, ruzné zájmové skupiny, které hledají poklidnou dovoleno.
AAA internet-travel.cz sro   M. Horákové 96, Praha 7
Cestovní kancelář. Zájezdy, LAST MINUTE, indiv. a firemní cesty, pronájmy aut, letenky, vízový servis. Exotika, Thajsko, USA, Austrálie, JAR, Zéland, Kanada. Info o zemích, fotky z cest. Práce v CK. Cesty pro firmy do nákladů.
Air Centre spol. s r.o.   Realni 2, Ostrava 1
Letenky:rezervace a přímý prodej, rezervace aut a hotelů v zahraničí, prodej cestovního pojištění, prodejní pobočka i na letišti Ostrava-Mošnov.
AirTic s.r.o.   Václavské náměstí 802/55, Praha
Air Tic One – letenky jinak. Možná to u nás bude trochu delší, ale objem získaných informací to určitě vyváží - přinášíme variabilní časovou toleranci, překlad tarifních podmínek, možnost změny zadání a mnoho jiného.
AKompas   Štefánikova 51 /vchod Šumavská/, Brno
Nabízíme last minute zájezdy všech CK vč. Čedok, Sunny Days. Nabízíme jízdenky všech dopravců vč. Student Agency. Dále letenky, trajekty, vstupenky, IDOS jízdní řády. Příjem inzerce Inzert Expres, Metro. Western Union.
ANCORA - cestovní kancelář   Fialova 12a, Šumperk
Pobytové zájezdy k moři - Itálie, Řecko, Chorvatsko, Španělsko. Letecky, busem, vlastní dopravou.
AZ TOUR   Nám.Svobody 527, Třinec
Pobytové zájezdy ,turistika, horská turistika, vysokohorská turistika, horolezectví, turistika na kole, kombinovaný zájezd, poznávací zájezd, aj. v oblastech:Čechy, Morava, Slovensko, Chorvatsko, Černá Hora, Řecko, Itálie, Španělsko, Francie aj.
Bena Tour s. r. o.   Vodičkova 36, Praha
Cestovní kancelář - poznávací zájezdy letecky, busem (Evropské státy), pobytové zájezdy letecky busem (Chorvatsko, Kypr, Itálie, Řecko, Španělsko a další), kompletní služby pro skupiny a podnikové dovolené, ubytování pro jednotlivce po celé Evropě
Cestovní agentura FajnTour   Kvítková 4703, Zlín
Specialista na Chorvatsko! Istrijský poloostrov, Kvarnerské ostrovy, Severní Dalmácie, Střední Dalmácie, Jižní Dalmácie.
Cestovní agentura Jadranka tour   Kostelní 8, Beroun
Specializujeme se na Chorvatsko. Nabízíme ubytování v soukromých apartmánech v Chorvatsku. Parkování zajištěno u domu. Smlouvy uzavíráme přímo s majiteli bez dalších prostředníků.
Cestovní agentura KREJKAR   Kostelní 24, Ostrava
Sportovní rybolov, Privátní apartmány, Prázdninové pobyty pro děti a mládež, Pronájem plachetnice ELÁN31S,Nový ceník ubytování Chorvatsko - Šibenik.
Zájezdy ŘECKO 2001: Kréta - letovisko Plakias, Chalkidiki - letovisko Sarti.
Cestovní kancelář Eurocykl Herdegen   Kaminského 15, Ostrava 24
Dovolená na kolech.
Cestovní kancelář FIRO-tour   Myslíkova 31, Praha 1
Jedna z největších cestovních kanceláří v České Republice, pořádající pobytové, poznávací, exotické nebo tuzemské zájezdy s možností letecké, autokarové nebo vlastní dopravy.
Cestovní kancelář MARTED   náměstí Svobody 528, Třinec
Letecké a autobusové zájezdy: pobytové a poznávací do Chorvatska, Řecka, Itálie, Francie, Norska, Holandska a dalších zemí. Forfaitové zájezdy po celé Evropě. Zájezdy s vlastní dpravou.
Zájezdy a dovolená v Norsku s cestovní kanceláří Periscope Skandinávie. Poznejte Norsko se skutečnými specialisty. Vyberte si zájezdy dle svého výběru, dovolená na mnoho způsobů je připravena v nabídce zájezdů CK Periscope.
Cestovní kancelář TILIA   Josefská 5, Brno
Specializovaná cestovní kancelář - ubytování všech kategorií v Holandsku, zájezdy do Izraele, Jordánska, Holandska a na Maltu. Jazykové kurzy angličtiny na Maltě, kurzy italštiny ve Florencii.
Charis Marec - CK Charis tour   Vyškovická 122, Ostrava-Zábřeh
zaměřujeme se na letecké zájezdy do Řecka. Kvalitní ubytování. 16-ti letá tradice. Děti do 20-ti let výrazné slevy. Možnost využívání tenisových kurtů a sportovních hřišť ZDARMA.
Checotour, s.r.o.   Karlovo náměstí 28, Praha
Lyžařské autobusové zájezdy - víkendové do Rakouska a týdenní do Andorry, Itálie a Francie.
Checotour, s.r.o.   Karlovo náměstí 28, Praha 2
Lyžařské zájezdy víkendové a týdenní do Andorry, Itálie a Rakouska.
CK BOŠ - TOUR OPERÁTOR   Čs. legií 16 - naproti Fenixu, Ostrava
Španělsko - Chorvatsko aj.
CK DELTA TOUR   Náměstí 71, Valašské Meziříčí
Rekreace Jugoslávie. Hotely, bungalovy, apartmány, stany, karavany.
CK Duha- Karel Matysík   Krakovská 1095, Ostrava
Specialista na Alpy v regionu Salzburg & Chorvatsko- naše motto-
CK Kovotour plus,s.r.o.   Tř.17.listopadu 2/23, Karviná 1
Cestovní kancelář specialista na Černou Horu a Chorvatsko, dále zajišťujeme Itálii, Řecko, Mallorku, Turecko, Španělsko, Tunis, Bulharsko,.. - děti zdarma !
CK Martinitour   Velká 23, Ostrava
Itálie, Lido Adriano, Bibione, Rosolina Mare, palmová riviéra, Bibione, Gargano, Kalábrie, San Benedetto, Alba Adriatica, Cesenatico, Rimini, Sicílie, Tropea, Dolomity, Benátky, last minute, aerobic, zájezdy, apartmány, hotel, doprava, lyžování aj.
CK Travel First Class, s.r.o.   Junácká 1077, Ostrava – Stará Bělá
Nabízíme vám organizaci služebních cest, incentivní turistiku atd. Individuální turistika především do států USA. Ke každému zákazníkovi individuální přístup, dle Vašeho přání a požadavků, a to vše za příznivé ceny.
CLARA cestovní kancelář   T.G. Masaryka 3, Karlovy Vary
Letní pobytové zájezdy - Španělsko a Chorvatsko. Zimní lyžařské zájezdy - Itálie, Francie a Rakousko. Hotely, pensiony, apartmány. Polopenze, plná penze i vlastní stravování. Bus i vlastní doprava.
CzechWise   , Ostrava
Nabizime spolupraci navstevnikum Spojenych statu: pripravu a napln pobytu, kontakty, zajisteni sluzeb, doprovod. Napiste na usa@czechwise.com, zasleme detaily. Tesime se na spolupraci.
DCK REKREA Ostrava s.r.o.   Nádražní 40, Ostrava
Pobyty v České rep. a na Slovensku, zahraniční pobyty, letecké zájezdy do celého světa, poznávací zájezdy.
Letní a zimní dovolená. Zahraniční zájezdy - Chorvatsko, Itálie, Černá Hora, Řecko, Španělsko. Ubytování - chaty a chatové ATC, chalupy, hotely a rekreační zařízení, lázně, Tuzemsko, Slovensko, Rakousko, Praha, Bratislava.
DELMAR TOUR s.r.o.   , Nučice
Skupinové a poznávací zájezdy do Španělska, Karibiku a Thajska. Zajišťujeme autobusové a letecké poznávací, pobytové i kombinované zájezdy. Na vyžádání připravíme nabídku i do dalších destinací.
EKOBRNO, spol. s r.o.   Filkukova 13, Brno
Cestovní kancelář, prodej krbových kamen a vložek, broušených zrcadel a skla.
FIRO - tour, cestovní kancelář   Nám. 1. máje 94, Chomutov
Jedna z největších a nejlepších cestovních kanceláří v ČR nabízející pobytové, poznávací, lyžařské, exotické i tuzemské zájezdy, individuální programy, prodej letenek a další služby spojené s cestováním.
FIRO - tour, cestovní kancelář   Národní 37/38, Praha 1
Jedna z největších a nejlepších cestovních kanceláří v ČR nabízející pobytové, poznávací, lyžařské, exotické i tuzemské zájezdy, prodej letenek, individuální programy a další služby spojené s cestováním.
Marsej tours   Třída Míru 60, Pardubice
Cestovní agentura a dopravní kancelář.
Mgr. Jindřich Miklas, cestovní agentura   Pešinova 21, Prostějov
Cestovní agentura zajištující služby především v oblasti poznávacích a poutních zájezdů v Evropě a Izraeli, pobytových v Chorvatsku.
My Trip s.r.o.   Štěpánská 648/29, Praha 1
Lyžování - lyžaři a snowboarďáci, v naší nabídce nechybí známá lyžařská centra Rakouska, Itálie, Francie, Švýcarska, ani Slovinska, které se rovněž prosadilo pro své sněhové a ubytovací podmínky vysoké kvality.
Nikal s.r.o.   Lesná 102, Šumná
Cestovní kancelář organizující zájezdy do lázní Dudince a Piešťany včetně dopravy. Vhodné a oblíbené mezi seniory. Dále nabízíme poznávací zájezdy do Itálie, do Schwarzwaldu, do Chorvatska a Turecka.
OLIVIA TRAVEL   Kosmonautů 8, Olomouc
Slovensko, Česko, Maďarsko. Zájezdy,lázně,wellness,Tatry, termály,relax,víkendy, chaty, lyžování. Dovolená - Chorvatsko, Černá Hora - Istrie, Kvarner, Dalmácie. Cestování na míru. Last Minute pobyty. Soustřeďená nabídka CK.
Orbita CZ spol. s r.o. - cestovní kancelář   V Zahrádkách 10, Žďár nad Sázavou
Cestovní kancelář je na trhu od r. 1995. Nabízí on-line prodej poznávacích zájezdů pro jednotlivce a pro kolektivy, poznávací zájezdy na míru, školní zájezdy na míru,zájezdy do termálních lázní a zájezdy pro seniory.
Pohodové cestování s.r.o.    J. Boreckého 1590, České Budějovice
Poskytování služeb cestovní kanceláře s nabídkou pobytových,poznávacích či wellness zájezdů do zahraničí i ČR.Prodej vstupenek na kulturní a společenské akce.
RAPED - TURISTICKÉ CENTRUM   Prokopa Holého / Ruská 19, Děčín
Turistický servis, cestovní kancelář, GTS studentské a mládežnické karty, Kulturní pasy EEL, jízdenky BUS po Evropě, ubytování, doprava, vstupenky, letenky, lodní lístky, kongresy, lázeňské a rehabilitační pobyty, programy pro handicapované občany.
Relax & Wellness   Komenského 677, Bludov
Nabízíme wellness,víkendové a lázeňské pobyty po celé ČR.
Residence Villa Ascoli   Contrada Reginella 8, Vieste (FG - Itálie)
Residence Villa Ascoli se nachází na konci lungomare Mattei, známého jako Pizzomunno. Villa Ascoli je vzdálená od moře 150 metrů (soukromá pláž 350 m). Nabízí apartmány či pokoje s hotelovou službou. Skupinové slevy.
Pronájmy obytných motorových lodí - Holandsko, Francie, Belgie, Německo, Španělsko, Itálie, k jejichž řízení není zapotřebí žádný průkaz ani zkoušky. Doplňkové služby - školení, pojištění, návrhy tras, mapy atd. Prodej trajektových lístků
Tezis s.r.o.   Štěpánská 648/29, Praha 1
K období prázdnin neodmyslitelně patří kromě krásného počasí i zasloužená letní dovolená. Proč si tedy plnými doušky nevychutnat to, na co jsme se celý rok netrpělivě těšili! Last minute dovolená s Tezis.
TURISTICKÉ CENTRUM - RAPED   Rozcestí na nábřeží 71, Hřensko
Ubytovací a informační NONSTOP servis v celé ČR a SR. Jízdenky BUS po Evropě, letenky, Kulturní pasy EEL, asistenční a průvodcovské služby v tuzemsku i zahraničí, tuzemské a zahraniční pobyty, speciální programy pro handicapované občany, kongresy.
UNIGLOBE Top Travel s.r.o.   Nitranská 1, Liberec
Celosvětová cestovní agentura. Levné letenky z ČR i super levné z Německa, výhodná nabídka ubytování v hotelech po celém světě. Okružní plavby na moři, bussines travel - kompletní zajištění služební cesty.Vaše dovolená bude levnější a kvalitnější!
Věra Umlaufová, MONDI-tour   Nám. Svobody 822, Jeseník
zájezdy: Španělsko, Chorvatsko, Corfu, Kréta, Chalkidiki, Zakynthos, Maďarsko, Holandsko, Paříž
Bohemia Guide - cestovní agentura   Slunná 10, Šlapanice
Cestovní agentura pořádající jednodenní autobusové výlety z Brna. Nejčastěji jezdíme do Rakouska, Německa, Maďarska a Polska. Zájezdy, které Vás nezklamou jsou zájezdy do maďarských termálních lázní, zájezdy adventní.


 
KatalogTip.cz - Katalog | Vyhledávání | Bezplatná registrace | Editace údajů | Ceník | Inzerce | Kontakt
SvetHostingu.cz | SeniorTip.cz
© 2005-2024 NETtip.cz