Rodina serverů:    KatalogTip.cz    SvetHostingu.cz    NetKonto.cz    SeniorTip.cz
Vyhledávání v katalogu
Vyhledat           
Mapa krajů ČR
Jste v kategorii:    Výroba a průmysl > Elektrické a optické přístroje
Výpis obsahu kategorie můžete omezit na kraje:
Podkategorie
Nalezené záznamy
ELVIS   Brněnská 34, Žďár nad Sázavou
Docházkové, přístupové a zabezpečovací systémy, bezkontaktní identifikace, kontrola vstupu, identifikační snímače s vysokou vlastní inteligencí, web aplikace progr. vybavení docházky a přístupu, komunikace TCP/IP, rozsáhlé možnosti.
EnerSys, s.r.o.   Chodovská 7, Praha 4
Systémová řešení v oblasti záložních zdrojů pro telekomunikace, energetiku,průmyslové aplikacevýroba, prodej a servis trakčních baterií.
EPA a.s.   Podnikatelská 550, Praha 9 - Běchovice
Projektování, vývoj, výroba, servis:- vysílačů hromadného dálkového ovládání (HDO)- vibrační a třídicí techniky (separátory železných i neželezných kovů, vibrační třídicí stoly, vibrační třídičky, vibrační dopravníky...).
FAKTOR-LIGHT.cz   Vranovská 94, BRNO
Svítidla, osvětlení, osvětlovací technika.
Ladislav Berka   Josefa Fialy 43, Skrbeň
Objektová zabezpečovací elektronika, monitorovací videotechnika, identifikační systémy a další el. zařízení
MAGNETON, a.s.   Hulínská 4, Kroměříž
Výrobce elektropříslušenství pro automobilový průmysl (alternátory, startéry, relé, bimetalové pojistky), povrchové úpravy a výroba nářadí.
Meopta Přerov, a.s.   Kabelíkova 1, Přerov
Výroba optických a optickomechanických přístrojů-zvětšovací přístroje a fotopříslušenství, puškohledy, dalekohledy, refraktometry, projektory, měřicí optické přístroje, speciální optické přístroje
NAM system, a.s.   P. Cingra 840, Orlová
Výroba pultů centralizované ochrany NAM Global a NAM system 2000, rádiové přenosy dat, EZS, on-line system určování polohy, stavu a rychlosti vozidel NET-CAR Local.
Výroba světelných i nesvětelných reklam z ušlechtilých materiálů (hliník, nerezová ocel, měď, mosaz, plasty). Výrobky z hliníku (svařování hliníku), výrobky z nerezové oceli (svařování nerezové oceli).
THL TECHALL s.r.o.   M. Cibulkové 28, Praha 4
Prodej akumulátorů a baterií.
TOROLA electronic spol. s r.o.   Míru 1319, Frýdek - Místek
Výroba a prodej taxametrů, elektronických záznamníků provozu TRUCK DATA MEMORY a docházkového systému TIME-U.Osazování DPS na zakázku SMT technologií, klasicky i kombinovaně.
UNITEL v.o.s.   Vackova 31, Brno
Dodávka, montáž a servis telekomunikační techniky, EZS, EPS, strukturované kabeláže, jednotného času, místního rozhlasu, domácích a video telefonů a ostatní slaboproudé techniky a zařízení.
Rotagral s.r.o.   Císařov 109, Brodek u Přerova
Výroba: otočné přepínače, signálky, kontrolky, cyklovače, výlisky z plastických hmot, štítky, samolepky, etikety Služby: tamponový tisk, horká ražba Prodej - Prodej elektrokol Prodejna elektrokol Olomouc, Lipenská 578/2


 
KatalogTip.cz - Katalog | Vyhledávání | Bezplatná registrace | Editace údajů | Ceník | Inzerce | Kontakt
SvetHostingu.cz | NetKonto.cz | SeniorTip.cz
© 2005-2023 NETtip.cz