Rodina serverů:    KatalogTip.cz    SvetHostingu.cz    NetKonto.cz    SeniorTip.cz
Vyhledávání v katalogu
Vyhledat           
Mapa krajů ČR
Jste v kategorii:    Výroba a průmysl > Stavebnictví > Pozemní stavitelství
Výpis obsahu kategorie můžete omezit na kraje:
Nalezené záznamy
Stavební firma Slivoň, s.r.o.   Štěrková, Kosoř
Stavební společnosti Slivoň, s.r.o. se zabývá kompletní realizací veškerých stavebních prací a to zejména:výstavba RD na klíč,průmyslové stavby,rekonstrukce,zateplovací systémy,bytová jádra,zemní práce
Petr Bouček   Tovární 405, Okříšky
Nabízíme veškeré stavební práce, obklady, dlažby, zámkové dlažby,zateplování fasád, krby, krbové vložky, komíny, zděné kuchyně, stavby domů, přestavby domů a bytů, přestavby bytových jader ...
Krby Dvořák kamnářství   Na Spořilově 129, Nový Vestec
Krby Dvořák stavíme a projektujeme krby otevřené,teplovzdušné,teplovodní,akumulační,dále kachlová kamna,pece,zahradní krby,udírny,grily a pizzerie.Dodáváme krbové vložky a kamna.
Deasy spol. s r.o.   Příkopy 1206, Náchod
Zařizujeme: ~thermoizolační fasádní nátěry –NASA ~návrhy byt. jader a koupelen - 3D ~poradenství ve stavebnictví,rozpočty ~autorizovaný stav. dozor na stavbách ~zajištění materiálů
Dřevostavby na klíč, rekonstrukce a opravy    Nižní Lhoty 62, Nižní Lhoty 62
Nabízíme komplexní dodávky stavebních celků na klíč a navazující specializované služby. Zabýváme se realizací typových dřevostaveb, konstrukcí a rekonstrukcí staveb, autorským dohledem nebo 3D vizualizací.
ELK a.s.   Strkovská 279, Planá nad Lužnicí
Nabízíme kvalitní dřevostavby, rodinné domy ELK, patřící do evropské špičky mezi firmami, které vyrábí nízkoenergetické montované domy. V naší nabídce jsou rozmanité projekty pro montované domy i sruby.
Euro DŘEVOSTAVBY   , Frýdek - Místek
Moderní nízkoenergetické a pasivní rodinné domy na klíč vyráběné prefabrikovanou technologií montovaných dřevostaveb. Komplexní služby od projekce po dodávku na klíč. Stavíme moderní domy, bungalovy, tradiční domy
GRANO Skuteč spol. s r.o.   Tyršova 389, Skuteč
Dlaždičské práce, kamenické práce, obchod s přírodním kamenem a veškerými kamenickými výrobky, žula, mramor, pískovec, opuka, břidlice, čedič.
LUCA House s.r.o.   Záluží 39, Dolní Třebonín
STAVBA ROUBENÝCH A MONTOVANÝCH DOMŮ - Rodinný dům za cenu panelákového bytu. Magické dřevo – Sibiřský cedr - stavby ze Sibiřského cedru.
Pavel Špelda - Montáž svodidel a autodoprava   Malecí 852, Nové Město nad Metují
Nabízíme služby v oblasti autodoprava a dodávky / instalace: ocelová silniční svodidla NH4,NH3, zábradelní svodidla ZSNH4, MS4 včetně kotvení, směrové sloupky, reflexní odrazky na svodidla ad.
PLOSAB s.r.o. – odbahnění rybníků a řek    Petrovice u Karviné 570, Petrovice u Karviné
Nabízíme komplexní servis při odbahňování rybníků. Strojní odvodnění sedimentu. Těžba průmyslových kališť, odbahnění rybníků. Zámečnické práce, strojní obrábění, obrážení drážek, svařování.
Sonder Projekt s.r.o.   Poděbradova 1069, Ostrava
SONDER PROJEKT staví rodinné a bytové domy, občanské a komerční stavby, dřevostavby a nízkoenergetické stavby na území Moravskoslezského kraje. Stavíme základové desky. Dozorujeme stavby soukromých investorů i obcí.
Stavební práce Bubák   U svobodárny 7, Praha 9 Libeň
Nabízíme zednické a stavební práce v Praze a okolí. Stavíme rodinné domy, rekonstruujeme bytová jádra. Obkládáme kuchyně a koupelny. Také provádíme fasádní a zateplovací práce. Dodáváme stavby na klíč.
STAVEBNÍ PROJEKCE CIHELKA   Žižkova, Sedlčany
Projektování v oboru pozemních staveb.
STEPAN s.r.o.   Jahodová 2890/109, Praha 10
Provádíme kompletní rekonstrukce bytů, koupelen a bytových jader v Praze a okolí. Nabízíme rekonstrukce rodinných domů, fasád a veškeré stavební práce.
TESKO.cz   Evropská 85, Praha 6
Tesařské konstrukce, lepené vazníky do 32 m délky, eurookna, garážová vrata, předokenní rolety, vjezdové brány, zateplení objektů, dodávky polystyrenu, interierové a exterierové dveře, kování, realizace staveb.
ZEKOLED   Krahulov 65, Okříšky
Dodavatel širokého sortimentu hraček a her pro děti. Dodavatel led žárovek a led osvětlení. Dodavatel stavebního systému Velox.
CZ NORD s.r.o.   tř.28.října 6, České Budějovice
Výroba a prodej stropních konstrukcí z předepjatého betonu zn.NORDSTROP syst.Rector.ZDARMA:návrh stropu s cenovou kalkulací.Po závazné objednávce montážní výkres skladby.ZDARMA doprava od 180m2 po celé ČR,jinak pouze doplatek.
GrafViz   Kroměřížská, Hulín
Zabívám se tvorbou vizualizací (staveb ext. a int., předmětů, 3D modelů), projekcí a poradenstvím ve stavebnictví, tvorbou grafických návrhů a tvorbou WWW.
Ing. Jaroslava Mildorfová   Chalupkova 1365, Praha 11
Komplexní projektové řešení pozemních staveb. Studie staveb ve 3D. Nízkoenergetické a pasivní stavby z klasických materiálů i ze dřeva. Regenerace a sanace bytových a rodinných domů, půdní vestavby, úpravy bytů. Rozpočty.
Julius Kroupa - KROSTAV   Třída Legií 65, Kralupy nad Vltavou
Zajištění stavebního dozoru, pro stavební firmy ručení jako odpovědný zástupce v Kralupech nad Vltavou a okolí. Dlouholeté zkušenosti, autorizace ČKAIT pro obor Pozemní stavby. Více na www.stavebnidozorkralupy.kvalitne.cz
STAVOKOMP, stavební a.s.   Rudé armády 2001/30a, Karviná
STAVOKOMP, stavební a.s. zajišťuje řízení a realizaci generálních dodávek staveb.


 
KatalogTip.cz - Katalog | Vyhledávání | Bezplatná registrace | Editace údajů | Ceník | Inzerce | Kontakt
SvetHostingu.cz | NetKonto.cz | SeniorTip.cz
© 2005-2019 NETtip.cz