Rodina serverů:    KatalogTip.cz    SvetHostingu.cz    NetKonto.cz    SeniorTip.cz
Vyhledávání v katalogu
Vyhledat           
Mapa krajů ČR
Jste v kategorii:    Výroba a průmysl > Stavebnictví
Výpis obsahu kategorie můžete omezit na kraje:
Podkategorie
Nalezené záznamy
RADIUS - H, s.r.o.   Hlavní 23/4, Ostrava
Montáže vody, topení, plynu. Čistění, opravy kanalizace. Rekonstrukce koupelen, byt. jader. Kompletní rozvody v RD vč. přípojek ing. sítí. Revize, opravy plyn. kotlů. Zateplování fasád, prodej lícových cihel, obkladů fa Brickland.
Stavbaproj s.r.o. Ján Šidlo   Dukelská 2, Bruntál
Stavební firma Stavbaproj s.r.o. se zabývá prováděním staveb, jejich změn a odstraňováním a znaleckou činností a oceňováním nemovitostí.
ANDEX   Hasičská 52, Ostrava
STAVBY,RENOVACE,ÚPRAVY,přestaby a úpravy byt.jader,bytu a domů,zatepl.budov, kuch.linky. STÍNICÍ A ZBEZPEČOVACÍ SYSTEMY,žaluzie,rolety,markýzy,garážová vrata,zateplení balkonů,opravy žaluzií,prodej náhradních dílů.
ATLAS   Bohumínská 63, Ostrava
Materiály podkládání keramických obkladů, podlahy a samonivelační podklady, ušlechtilé omítky, zateplovací systémy, stěrkové směsi.
KOVOVÝROBA JAROŠ a.s.   Ostravská 1230, Orlová-Poruba
Z hliníkové systému SCHÜCO výroba a montáž:okna,dveře všech typů a tvarů,prosklené fasády-klasická,struktuální,polostruktuální, prosklené střechy,zimní zahrady.Z plastová okna a dveře-systém SCHÜCO.Zasklívání lodžií systém OPTIMI. ISO 9002
Radomír Bryks - PROMS   Pod nemocnicí 2057, Ostrava - Poruba
Plyn, voda, topení, kanalizace.
Alexej Benes -Vyroba polystyrenu-Skotnice   c.p.266, Skotnice u Pribora
Vyroba polystyrenu.:samozhasive izolacni desky ,fasadni,podlahove,drenazni,vyplnove,polyst.granulat,drt, vyrobky rezane pro fixace materialu aj obalove ucely.
ANDEX   Horní 10, Ostrava
Dřevostavby,rodinné domy skandinávského typu,euro okna,okna a dveře PVC,vodo a elektro instalace,nátěry,malby,nástřiky, silikónové těsnění,zabudování balkónů syst.rám.a bezrám.,žaluzie,rolety,markýzy,garážové vrata,brány,pohony.
Euro DŘEVOSTAVBY   , Frýdek - Místek
Moderní nízkoenergetické a pasivní rodinné domy na klíč vyráběné prefabrikovanou technologií montovaných dřevostaveb. Komplexní služby od projekce po dodávku na klíč. Stavíme moderní domy, bungalovy, tradiční domy
František Doležal   Ostravská, Petřvald
Výroba-montáž-Plastová okna,Garážová vrata,Rolety,Brány,Markýzy,Průmyslové vrata a závory,Ploty,Mříže,Parapety,Žaluzie
GEOLOGICKÝ PRUZKUM OSTRAVA a.s.   Krmelínská 22, Ostrava - Hrabová
Komplexní geologický průzkum. Stavební práce.
HAOSPOL s.r.o.   Balcarova 2241/7, OSTRAVA - Mor. Ostrava a Přívoz
Stavby a rekonstrukce objektů, inženýrská činnost- stavební dozor, zhotovení rozpočtů stavebních prací,nákup prodej zboží,
Jurečka Pavel   č.p.174, Dětřichov n. Bystřicí
Oplotím váš pozemek včetně materialu a výkopových prací za 600/bm. Dále nabízím-zednické práce všeho druhu. Okr.Olomouc,Bruntál
Kamenictví - Zpracování kamene   Jabloňová 1188/15, Karviná
Bezprašné přebrušování umělého kamene, např.Teracové náhrobky, podlahy, schody, parapety, obklady, betonové podlahy, zdi, odstraňování zbytků podlahových lepidel, kanceláře, školy, haly, chodby atd.(po celé CR).
KAPSTOP   Ke Kamenině 12, Ostrava-Hrušov
Tepelné izolace minerální, polystyreny, hydroizolace asfaltové, okapový systém PLASTMO, fasádní systém, parozábrany, difuzní fólie, hutní materiály a plechy.
Podlahové topení Ostrava   Startovní 276, Ostrava-Hrabůvka
Podlahové topení Ostrava - teplovodní systémy podlahového vytápění pro Moravskoslezský kraj. Náš zkušený obchodně-technický poradce, pan Jiří Kotas, Vám navrhne topný systém, včetně dodávky instalace na klíč.
RCG PRAHA, a.s.   Nákladní 1, Ostrava
Hydroizolace a zpevňování staveb.
Internetový portál s poptávkami, zakázkami a realizacemi v celé ČR, dále výrobou a rekonstrukcí v těchto oborech: rodinné domy, byty, interiéry, zajistíme ralizaci nábytku, kuchyní, koupelen, všechny řemesla, služby, opravy a další. Reality, hypotéky
Stavitelství- Petr Strachota   Slovenská 1134, Ostrava
Revitalizacé panelových domů,zateplení rodinných domů,rekonstrukce domů,bytů a kanceláří.Více na www.strachota.cz
Střechy Brada   Dlouhá 364, Břidličná
Střechy - provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce, rekonstrukce střech, nové střechy, montáž střešních oken a nátěry střech. Zajišťujeme dodávku materiálu, rozpočet a poradenství.
STŘECHY MAJER s.r.o.   Zelná 8/1730, Moravská Ostrava
Realizace střech, obchodní činnost - dodávka materiálů na střechy -asfaltové pásy, tepelné izolace, plechy, střešní systémy, okapové systémy, spojovací materiály.
VÍTKOVICE-STAMONT s.r.o.   Kotkova, Ostrava
Stavebně-montážní práce.
CLIMAX Okna-Stavby, s.r.o.   Jablunkovská 241, Třinec - Staré Město
Prodej a montáž plastových, dřevěných a hliníkových oken a dveří, garážových vrat, interiérových dveří, parapetů, žaluzií, sítí aj. Stavební činnost - rekonstrukce, zateplování fasád aj. VZORKOVÁ PRODEJNA V TŘINCI!
STAVOKOMP, stavební a.s.   Rudé armády 2001/30a, Karviná
STAVOKOMP, stavební a.s. zajišťuje řízení a realizaci generálních dodávek staveb.


 
KatalogTip.cz - Katalog | Vyhledávání | Bezplatná registrace | Editace údajů | Ceník | Inzerce | Kontakt
SvetHostingu.cz | NetKonto.cz | SeniorTip.cz
© 2005-2019 NETtip.cz