Rodina serverů:    KatalogTip.cz    SvetHostingu.cz    NetKonto.cz    SeniorTip.cz
Vyhledávání v katalogu
Vyhledat           
Mapa krajů ČR
Jste v kategorii:    Výroba a průmysl > Stavebnictví
Výpis obsahu kategorie můžete omezit na kraje:
Podkategorie
Nalezené záznamy
Tomáš Coufal   Přátelství 56, Valdice
montáž sádrokartonových konstrukcí a izolace, prodej a montáž střešních oken Velux, montáž podlah z OSB desek, kompletní podkroví,zajistíme i drobné zednické práce, rozpočty zdarma, práce po celé ČR.
A – Z Podlahářství Hradec Králové – prodej a montáž plovoucí podlahy, dřevěné podlahy, laminátové podlahy, podlahy z pvc a koberce.
Kamenoprůmysl Hradec Králové s.r.o.   K Chaloupkám 92, Stěžery
Výroba a zpracování přírodního kamene (žuly a mramory),ocelová vázací lana,brusné kotouče,čištění a tryskání kamene,broušení kamenných a betonových podlah.
Kvalitní stavební práce pro vás zajistí stavby na klíč, stavební práce, zednické práce, rekonstrukce bytového jádra, zateplení fasád, půdní vestavby, obkladačské práce, sádrokartonářské práce a další stavební práce.
MachineryZone: Stavební bazar   Varennes Changy, France
Na našich stranky MachineryZone, ešte od začatku roka 2000, mužte najst všechno čo trva o stavební stroje také použite stroje jako: bagry, dempry, buldozery, jeraby, betoniery
Inženýrské služby Hradec Králové provádí malby a nátěry, malování bytů. http://www.malbyanatery.cz/
MALINA-VRŠE, s.r.o.   Zachrašťany 123, Nový Bydžov
Opravy nákladních automobilů, jeřábnické práce, služby traktorem, doprava avií + iveco, práce s vysokozdvižnou plošinou, prodej náhradních dílů nákladních vozidel.
Pasivní a nízkoenergetické rodinné domy MH Complete Hradec Králové – stavíme nízkoenergetické domy na klíč a provádíme veškeré stavební práce jako projekty domů, stavební povolení a další.
Společnost Salpo zajišťuje anhydritové podlahy, lité podlahy, montáž sádrokartonu v lokalitě Hradec Králové, Pardubice a celé Východní Čechy.
Marcel Matějka - ZÁMEČNICTVÍ   Žamberecká 255, Vamberk
Stavby plotů a oplocení - ploty kovové i kované, dřevěné, plastové, pletiva a oplocenky. Montáže po celé ČR. Kovovýroba a montáže, zámečnické práce - ocelové konstrukce, zábradlí, mříže, schodiště, brány a branky.


 
KatalogTip.cz - Katalog | Vyhledávání | Bezplatná registrace | Editace údajů | Ceník | Inzerce | Kontakt
SvetHostingu.cz | NetKonto.cz | SeniorTip.cz
© 2005-2019 NETtip.cz