Rodina serverů:    KatalogTip.cz    SvetHostingu.cz    NetKonto.cz    SeniorTip.cz
Vyhledávání v katalogu
Vyhledat           
Mapa krajů ČR
Jste v kategorii:    Výroba a průmysl > Stavebnictví
Výpis obsahu kategorie můžete omezit na kraje:
Podkategorie
Nalezené záznamy
VEKRA, s.r.o.   Areál VÚ Běchovice, Praha 9
Výroba, montáž a demontáž oken, doprava na stavbu.
Výškové a stavební práce   Muchova 2, Praha
Provádíme opravy a nátěryfasád,exteriéru a interiéru budov,sanace zdiva a betonu,opravy střech,rekonstrukce budov,panelových domů,mytí oken a kácení stromů.Těžíme z dlouho letých zkušeností.
BAUMEN s.r.o.   Vinohradská 124, Praha 3
S našim profesionálním přístupem v oblasti bezpečnostních služeb a stavitelství, pro Vás zajistíme ochranu osob a majetku, osobní ochranu, detektivní služby, osobního řidiče, doprovody na schůzky a jednání.
Bedřich Málek   Jeremenkova 3, Praha 4
Recyklace a pokládka živičných povrchů z Vašeho materiálu na Vaší stavbě, řezání vozovek, chodníků, živice, litý asfalt, beton. Pronájem recyklátoru BAGELA, UNC, zemní práce, autodoprava Avia 31.
Beton server   Darwinova 339/19, Praha 4
Nejúplnější přehled výrobců v oboru-beton,cement.zboží,prefabrikáty,pískovny,štěrkovny,kamenolomy,staveb.firmy-betonáři,sanace betonu,staveb.chemie,přísady do betonu.Zkoušky betonu,armovny,obalovny,stroje a náhr.díly.Vyhledávač podle místa stavby.
České stavebnictví od A do Z   Václavské nám. 29, Praha 1
Volně přístupné databáze Českého stavebního informačního systému - stavební firmy, výrobky, materiály, katalogové listy. Výkonný vyhledávač, přehledná nomenklatura, kvalitní zatřídění. Bydlení, cesty, kalendář, veletrhy, zákony, práce, zprávy.
DAER s.r.o.   U Blaženky 2679/23, Praha 5
Velkoobchodní prodej netkané mulčovací textilie. Nejlepší ceny. Rychlé dodání po celé ČR
Komplexní projektové řešení pozemních staveb. Studie staveb ve 3D. Nízkoenergetické a pasivní stavby z klasických materiálů i ze dřeva. Regenerace a sanace bytových a rodinných domů, půdní vestavby, úpravy bytů. Rozpočty.
INOS Zličín, a.s.   Strojírenská 411, Praha - Zličín
Výstavba a rekonstrukce kanalizace, včetně prací tunelářským způsobem. Výstavba a rekonstrukce komunikací v materiálech živice a dlažba. Pozemní stavby, rovádění zemních prací, autodoprava, pronájem nemovitostí.www.inos.cz
KDK eko IZOL s.r.o.   Novosibřinská 102, Praha 9 - Újezd nad Lesy
Průmyslové podlahy,Aplikujeme lité podlahy, bezesparé epoxidové podlahy, plastbetony, antistatické podlahy, protiskluzové podlahy na bázi epoxidových a polyuretanových pryskyřic, epoxidové stěrky,
Mramor, žula, travertin, vápenec, pískovec. Vhodné pro obklady, dlažby, podlahy, koupelny, kuchyně, haly, chodby, obývací pokoje, ložnice, stěny, fasády, kanceláře, domy, budovy, byty, lázně, terasy, atd…
Ramico s.r.o.   Přístavní 49, Praha 7
Opravy a rekonstrukce střech a sřešních krytin,výroba a prodej klempířských prvků,autorizovaný prodej systému LINDAB,klempíři,pokrývači,tesaři,truhláři,izolatéři,hromosvodářizedníci,zámečníci,výškové práce.
Komplexní dodávka staveb a jejich údržba
Stavební práce Bubák   U svobodárny 7, Praha 9 Libeň
Nabízíme zednické a stavební práce v Praze a okolí. Stavíme rodinné domy, rekonstruujeme bytová jádra. Obkládáme kuchyně a koupelny. Také provádíme fasádní a zateplovací práce. Dodáváme stavby na klíč.
STEPAN s.r.o.   Jahodová 2890/109, Praha 10
Provádíme kompletní rekonstrukce bytů, koupelen a bytových jader v Praze a okolí. Nabízíme rekonstrukce rodinných domů, fasád a veškeré stavební práce.
Zakládání staveb, a.s.   K jezu 1, Praha 4
Technologie speciálního zakládání staveb, které zajišťujeme vlastním odborným personálem pomocí strojního parku tak, že uspokojíme zákazníka nejen vysokou technickou úrovní, ale i mimořádnými kapacitními možnostmi.
DLAŽEBNÍ DESKY – VÝMĚNÍKY TEPLA - SATO spol. s r.o.   Baarova 27/43, Praha 4 – Michle
Zpevněné plochy a jiné podlahové dílce z raženého betonu pro chodníky, parkoviště.Výměníky tepla na využití odpadního tepla.Výroba a dodávky nerezových zásobních nádrží, výměníky pro výměníkové stanice.
Ing. Jaroslava Mildorfová   Chalupkova 1365, Praha 11
Komplexní projektové řešení pozemních staveb. Studie staveb ve 3D. Nízkoenergetické a pasivní stavby z klasických materiálů i ze dřeva. Regenerace a sanace bytových a rodinných domů, půdní vestavby, úpravy bytů. Rozpočty.
Vyrábíme betonová a ocelová schodiště, ploty, zábradlí, zimní zahrady, skleníky vč. obložení (dřevo, dlažba). http://www.betonova-ocelova-schodiste.wz.cz
LISOFT a.s.   Kotlaska 5, Praha
Pnuté stropy akustické stěny Newmat, tepelné i chladové izolace, minerální a kovové podhledy Armstrong, svítidla, tlumivky, předřadníky, invertory, patice, objímky Vossloh Schwabe, podlahové krytiny, linolea, koberce.
Obkladači a Zedníci Jaroslav Melša   Hlubočepská 17, Praha 5
Provádíme kompletní rekonstrukce domů, bytů i koupelen. Nabízíme kompletní zednické práce od zakládání staveb až po štuky.Pokládáme veškeré obklady a dlažby,jakýchkoliv rozměrů(VODNÍ PILOU)Více na zednicke-prace.wbs.cz


 
KatalogTip.cz - Katalog | Vyhledávání | Bezplatná registrace | Editace údajů | Ceník | Inzerce | Kontakt
SvetHostingu.cz | NetKonto.cz | SeniorTip.cz
© 2005-2019 NETtip.cz