Rodina serverů:    KatalogTip.cz    SvetHostingu.cz    NetKonto.cz    SeniorTip.cz
Vyhledávání v katalogu
Vyhledat           
Mapa krajů ČR
Jste v kategorii:    Výroba a průmysl > Stavebnictví
Výpis obsahu kategorie můžete omezit na kraje:
Podkategorie
Nalezené záznamy
Ing. Miroslav Balnar   Vratimovská 425, Vratimov - Horní Datyně
Soudní znalec v oborech: Ekonomika - ceny a odhady nemovitostí. Stavebnictví - stavby obytné. Autorizovaný inženýr v oboru pozemní stavby.
MOREZA s.r.o.   Dolní 3781/30, Prostějov
Zámečnictví a zámečnická výroba, stavební zámečniství, stavební výroba a realizace, specializované montáže.
Pavel Minář - EKOSTEP   Chrást nad Sázavou 208, Týnec nad Sázavou
projektová dokumentace, poradenství, úsporné vytápění, větrání, zdravotechnika, nízkoenergetické a pasivní domy, stavby z přirozených materiálů, stavební dozor, dřevostavby
RADIUS - H, s.r.o.   Hlavní 23/4, Ostrava
Montáže vody, topení, plynu. Čistění, opravy kanalizace. Rekonstrukce koupelen, byt. jader. Kompletní rozvody v RD vč. přípojek ing. sítí. Revize, opravy plyn. kotlů. Zateplování fasád, prodej lícových cihel, obkladů fa Brickland.
Stavbaproj s.r.o. Ján Šidlo   Dukelská 2, Bruntál
Stavební firma Stavbaproj s.r.o. se zabývá prováděním staveb, jejich změn a odstraňováním a znaleckou činností a oceňováním nemovitostí.
Stavební firma Slivoň, s.r.o.   Štěrková, Kosoř
Stavební společnosti Slivoň, s.r.o. se zabývá kompletní realizací veškerých stavebních prací a to zejména:výstavba RD na klíč,průmyslové stavby,rekonstrukce,zateplovací systémy,bytová jádra,zemní práce
AlaJob.cz   Liberecká 59, Jablonec nad Nisou
Agentura práce AlaJob.cz působí na českém pracovním trhuv oblasti dočasného přidělování pracovníků (temporary help)do průmyslu. AlaJob.cz se zaměřuje i na vyhledávání pracovníků pro vlastní nabídku produktů.
František Randa   Pokratická 186/18, Litoměřice
Komplexní stavební činnost.Od základů po půdní vestavby.
Petr Bouček   Tovární 405, Okříšky
Nabízíme veškeré stavební práce, obklady, dlažby, zámkové dlažby,zateplování fasád, krby, krbové vložky, komíny, zděné kuchyně, stavby domů, přestavby domů a bytů, přestavby bytových jader ...
STAVBA ZATEPLENÍ   Studýnky 59/21, Bedřichovice
Kompletní rekonstrukce domů a bytů od A do Z. Zateplování, elektroinstalace včetně revize, stavíme krby a komíny, zednické práce, rekonstrukce bytových jader, sádrokartony, pokrývačské práce, bourací, výkopové práce, ...
AGP nova, s.r.o.   Čechova 59, České Budějovice
Projektová a inženýrská činnost, statické posuzování budov.
ANDEX   Hasičská 52, Ostrava
STAVBY,RENOVACE,ÚPRAVY,přestaby a úpravy byt.jader,bytu a domů,zatepl.budov, kuch.linky. STÍNICÍ A ZBEZPEČOVACÍ SYSTEMY,žaluzie,rolety,markýzy,garážová vrata,zateplení balkonů,opravy žaluzií,prodej náhradních dílů.
ATLAS   Bohumínská 63, Ostrava
Materiály podkládání keramických obkladů, podlahy a samonivelační podklady, ušlechtilé omítky, zateplovací systémy, stěrkové směsi.
BAUMIT, spol. s r.o.   Průmyslová 1841, Brandýs nad Labem
Zateplení, izolace, fasády, omítky, barvy, sanace, potěry, lité podlahy, polystyreny, fasádní systémy, malty, štuky, stěrky, betony, vnitřní barvy.
KOVOVÝROBA JAROŠ a.s.   Ostravská 1230, Orlová-Poruba
Z hliníkové systému SCHÜCO výroba a montáž:okna,dveře všech typů a tvarů,prosklené fasády-klasická,struktuální,polostruktuální, prosklené střechy,zimní zahrady.Z plastová okna a dveře-systém SCHÜCO.Zasklívání lodžií systém OPTIMI. ISO 9002
Radomír Bryks - PROMS   Pod nemocnicí 2057, Ostrava - Poruba
Plyn, voda, topení, kanalizace.
Technihor v.o.s.   Na spravedlnosti 121, Pardubice
Generální dodávky střech(klempířské,pokrývačské a tesařské práce). Půdní byty (sádrokarton). Stavební práce v nepřístupných místech (horolezecká technika). Odvětrání skladů,bytů a jiných prostorů turbínami LOMANCO větrná energie.
Tesařství Holcapfl   Troskotovice č.213, Troskotovice
Provádíme tesařské práce.Montáže dřevostaveb,krovů,dřevěné fasády a podbití.Výroba zahradních stolků,lavic,studen,plotků,pergol,přístřešků atd...
Tomáš Coufal   Přátelství 56, Valdice
montáž sádrokartonových konstrukcí a izolace, prodej a montáž střešních oken Velux, montáž podlah z OSB desek, kompletní podkroví,zajistíme i drobné zednické práce, rozpočty zdarma, práce po celé ČR.
VEKRA, s.r.o.   Areál VÚ Běchovice, Praha 9
Výroba, montáž a demontáž oken, doprava na stavbu.
VPO Protivanov, a.s.   Protivanov 250, Protivanov
Výroba a montáž plastových oken, dveří, stěn a zimních zahrad z profilového systému VEKA Softline / Topline AD. Prodej plastových dveřních výplní anglické firmy Hurst Plastics Ltd.
Výškové a stavební práce   Muchova 2, Praha
Provádíme opravy a nátěryfasád,exteriéru a interiéru budov,sanace zdiva a betonu,opravy střech,rekonstrukce budov,panelových domů,mytí oken a kácení stromů.Těžíme z dlouho letých zkušeností.
A – Z Podlahářství Hradec Králové – prodej a montáž plovoucí podlahy, dřevěné podlahy, laminátové podlahy, podlahy z pvc a koberce.
Alexej Benes -Vyroba polystyrenu-Skotnice   c.p.266, Skotnice u Pribora
Vyroba polystyrenu.:samozhasive izolacni desky ,fasadni,podlahove,drenazni,vyplnove,polyst.granulat,drt, vyrobky rezane pro fixace materialu aj obalove ucely.
ANDEX   Horní 10, Ostrava
Dřevostavby,rodinné domy skandinávského typu,euro okna,okna a dveře PVC,vodo a elektro instalace,nátěry,malby,nástřiky, silikónové těsnění,zabudování balkónů syst.rám.a bezrám.,žaluzie,rolety,markýzy,garážové vrata,brány,pohony.
AQUA servis, spol. s r.o.   Krátká 386, Vsetín
Vodoinstalace, ústřední vytápění, tepelné izolace.
AVR Realizace staveb s.r.o.   Lochotínská 35, Plzeň
Stavby, obchod , zprostředkování , telekomunikace.
AZ Střecha   Holubov 242, Křemže
výstavba RD na klíč i hrubá stavba, rekonstrukce staveb, veškeré stavební práce, kompletace garáž. stání, zateplování budov
BAUMEN s.r.o.   Vinohradská 124, Praha 3
S našim profesionálním přístupem v oblasti bezpečnostních služeb a stavitelství, pro Vás zajistíme ochranu osob a majetku, osobní ochranu, detektivní služby, osobního řidiče, doprovody na schůzky a jednání.
Bedřich Málek   Jeremenkova 3, Praha 4
Recyklace a pokládka živičných povrchů z Vašeho materiálu na Vaší stavbě, řezání vozovek, chodníků, živice, litý asfalt, beton. Pronájem recyklátoru BAGELA, UNC, zemní práce, autodoprava Avia 31.
Benti s r.o.   Rubešova 626, Benešov
Nový bytový dům s 95 byty a 189 parkovacími místy na Husově náměstí v Benešově. Vybere si opravdu každý, nabízíme byty od velikosti 36,3m2 až po 99 m2 v dispozicích: 1+kk, 2+kk a 3+kk V ceně každého bytu je sklep.
Beton server   Darwinova 339/19, Praha 4
Nejúplnější přehled výrobců v oboru-beton,cement.zboží,prefabrikáty,pískovny,štěrkovny,kamenolomy,staveb.firmy-betonáři,sanace betonu,staveb.chemie,přísady do betonu.Zkoušky betonu,armovny,obalovny,stroje a náhr.díly.Vyhledávač podle místa stavby.
BrickHouse s.r.o.   Zborovská 36, Plzeň
Jsme stavebně obchodní a poradenská společnost zaměřující se na realizaci staveb zděných rodinných domů na klíč.
České stavebnictví od A do Z   Václavské nám. 29, Praha 1
Volně přístupné databáze Českého stavebního informačního systému - stavební firmy, výrobky, materiály, katalogové listy. Výkonný vyhledávač, přehledná nomenklatura, kvalitní zatřídění. Bydlení, cesty, kalendář, veletrhy, zákony, práce, zprávy.
Coming Plus a.s.   Nad Kamínkou 1267, Praha 5 - Zbraslav
Bezespáré syntetické podlahoviny COMFLOOR, polymerbetonové výrobky COMCON, žulové výrobky COMGRAN, stroje a zařízení pro kamenolomy COMMAS, stroje pro výrobu polymerbetonů COMMAS, zkušební přístroje COMTEST.
DAER s.r.o.   U Blaženky 2679/23, Praha 5
Velkoobchodní prodej netkané mulčovací textilie. Nejlepší ceny. Rychlé dodání po celé ČR
DEVELOPER mb s.r.o.    Krajířova 138 , Mladá Boleslav
Developerská společnost Developer mb s.r.o. zajišťuje oblasti jako developerské projekty, bytová výstavba, investiční výstavba, financování...
Domia art, spol. s r.o.   Barvičova 4, Brno
Projektový a inženýrský atelier-projekty pozem. a inženýr. staveb, arch. studie, inženýr. činnost, profese-kotelny, vytápění, ZTI-voda, kanalizace, plyn, vzduchotechnika, chlazení a klimatizace. Expertní činnost, energetický audit a dodávky staveb.
Společnost dodává a montuje stavební systém VELOX pro stavby rodinných domů a podnikatelských subjeků od základů po střechu. Jedná se o systém s nejlepšími tepelněizolačními vlastnostmi.
DVstav   , T?bor
Rekonstrukce bytů a domů, malířství, truhlářství, elektromontáže, ploty, základy, fasády...
Edifice spol. s r.o.   Nerudova 14, Plzeň
Firma se zabývá dodávkami a montážemi oken, dveří, zimních zahrad. Výměny - rekonstrukce vč. stavebních prací.
ELEKTROTEC, a.s.   Sladovnická 4, Brno
Stavební práce, elektromontáže (přípojky nn, vn, vnitřní i vnější elektroinstalace), zámečnické práce (ocelové konstrukce, oplocení), autodoprava.
Euro DŘEVOSTAVBY   , Frýdek - Místek
Moderní nízkoenergetické a pasivní rodinné domy na klíč vyráběné prefabrikovanou technologií montovaných dřevostaveb. Komplexní služby od projekce po dodávku na klíč. Stavíme moderní domy, bungalovy, tradiční domy
FAMOS- Andrej Kužila    Bernartice, Bernartice 64
Kompletní stavební činnost . Stavby rodinných domů,i jiných objektů ,rekonstrukce objektů ,obklady ,dlažby ,... Práce provádíme na území ČR .Možno i v zahraničí
firma Martin Ševčík   Na Borku 1607, Jirkov
Rekonstrukce,půdní vestavby,domy na klíč,zámkové a přírodní dlažby,sádrokartonové konstrukce,plovoucí podlahy,opěrné zdi,ploty,konečné terénní úpravy,zateplené fasády,zemní práce.
František Doležal   Ostravská, Petřvald
Výroba-montáž-Plastová okna,Garážová vrata,Rolety,Brány,Markýzy,Průmyslové vrata a závory,Ploty,Mříže,Parapety,Žaluzie
GEOLOGICKÝ PRUZKUM OSTRAVA a.s.   Krmelínská 22, Ostrava - Hrabová
Komplexní geologický průzkum. Stavební práce.
GOLDBECK PREFABETON s.r.o.   Chrudimská 42, Vrdy
STROPSYSTEM GOLDBECK komplexní řešení pro stropy,balkony,schodiště od technického návrhu po montáž,dodávky po celé ČR,výroba SPIROLL,PARTEK, www.stropsystem.cz , infolinka 800331199
HAKI a.s.   Studené 94, Jílové u Prahy
Výroba, prodej a pronájem dílcového lešení HAKI. Výroba na zakázku na přání zákazníka.
HAOSPOL s.r.o.   Balcarova 2241/7, OSTRAVA - Mor. Ostrava a Přívoz
Stavby a rekonstrukce objektů, inženýrská činnost- stavební dozor, zhotovení rozpočtů stavebních prací,nákup prodej zboží,
Vyrábíme, prodáváme a montujeme plastová okna a dveře z profilů REHAU, garážová vrata NORMSTAHL. Kompletní nabídka vč. žaluzií, rolet, okenic a parapetů.
HP Kámen s.r.o.   Kostelní 700, Hulín
Kamenická výroba z přírodních i umělých materiálů: kuchyňské pracovní desky, krby, obklady, schody, pomníkové zakázky, venkovní zdivo, dlažby atd..
HST stav s.r.o.   Na Jíkalce 6, Plzeň
Zabýváme se prodejem a distribucí odvodňovacích systémů. Provádíme také stavební práce, rekonstrukce a revitalizace objektů, stavby nízkoenergetických domů.
Hydroservis, spol.s r.o.   Kaštanová 19, Brno
Malo-, velkoobchod, montáže rodinných bazénů a saun, vířivých bazénů, zastřešení bazénů, teplovzdušných krbů.
Ing Jiří Žižka - výškové práce Plzeň   Pod Cihelnou 628/8 , Plzeň
Práce ve výškách Jiří Žižka zajišťuje výškové práce, školení pro práce výškách a další služby v lokalitě Plzeň.
Ing. František Lesák   Dvořákova 1608, Úvaly
Žaluzie, IDK, isodesign, rolety hliníkové a látkové markýzy, vrata, sítě, brány, VELUX Úvaly, Praha východ
Komplexní projektové řešení pozemních staveb. Studie staveb ve 3D. Nízkoenergetické a pasivní stavby z klasických materiálů i ze dřeva. Regenerace a sanace bytových a rodinných domů, půdní vestavby, úpravy bytů. Rozpočty.
Ing.Jan Imlauf-IMSTAV   Mydlářská 105, Liberec
Stavební firma, výstavba montovaných rodinných domů, rekonstrukce objektů, výstavba průmyslových objektů, zemní práce.
INOS Zličín, a.s.   Strojírenská 411, Praha - Zličín
Výstavba a rekonstrukce kanalizace, včetně prací tunelářským způsobem. Výstavba a rekonstrukce komunikací v materiálech živice a dlažba. Pozemní stavby, rovádění zemních prací, autodoprava, pronájem nemovitostí.www.inos.cz
Jan Plášil   Kmochova 463, Kralupy nad Vltavou
Rekonstrukce bytů,rekonstrukce domů,bytových jader, rekonstrukce podlah,sádrokartonové vestavby,elektroinstalace,malířské a natěračské práce, fasády,zateplování objektů a jiné stavební práce. Prodej podlah v Kralupech nad Vltavou
JM Bau   Jarcová 243, Valašské Meziříčí
Výstavba THERMOMUR a cihelného zdiva.
Jurečka Pavel   č.p.174, Dětřichov n. Bystřicí
Oplotím váš pozemek včetně materialu a výkopových prací za 600/bm. Dále nabízím-zednické práce všeho druhu. Okr.Olomouc,Bruntál
Kamas Bohuslav   , Ozdin
Zvaracie prace na objednavku ,podla poziadaviek zakaznika CO2.Prevadzka v Bratislave.
Kamenictví - Zpracování kamene   Jabloňová 1188/15, Karviná
Bezprašné přebrušování umělého kamene, např.Teracové náhrobky, podlahy, schody, parapety, obklady, betonové podlahy, zdi, odstraňování zbytků podlahových lepidel, kanceláře, školy, haly, chodby atd.(po celé CR).
Kamenoprůmysl Hradec Králové s.r.o.   K Chaloupkám 92, Stěžery
Výroba a zpracování přírodního kamene (žuly a mramory),ocelová vázací lana,brusné kotouče,čištění a tryskání kamene,broušení kamenných a betonových podlah.
KAPSTOP   Ke Kamenině 12, Ostrava-Hrušov
Tepelné izolace minerální, polystyreny, hydroizolace asfaltové, okapový systém PLASTMO, fasádní systém, parozábrany, difuzní fólie, hutní materiály a plechy.
KDK eko IZOL s.r.o.   Novosibřinská 102, Praha 9 - Újezd nad Lesy
Průmyslové podlahy,Aplikujeme lité podlahy, bezesparé epoxidové podlahy, plastbetony, antistatické podlahy, protiskluzové podlahy na bázi epoxidových a polyuretanových pryskyřic, epoxidové stěrky,
KONTRAKTING s.r.o.   Stará Tenice 1213, Uherské Hradiště
Izolace plochých střech, zelené střechy, terasy, izolaci mostů, zemní vlhkost, radon.
KPJG s.r.o.   Bělehradská 858/23, Praha
Provádíme kompletní rekonstrukce bytů, domů, zabýváme se i výstavbou rodinných domů a vytváříme architektonické návrhy a vizualizace. Domov od Pepína
Královská obchodní s.r.o.   Králová 83, Medlov
Spolehlivý dodavatel plastových a hliníkových oken a dveří Sulko a dřevěných eurooken a dveří TTK v regionu Olomouce, Uničova, Litovle a Šternberka.
Kvalitní stavební práce pro vás zajistí stavby na klíč, stavební práce, zednické práce, rekonstrukce bytového jádra, zateplení fasád, půdní vestavby, obkladačské práce, sádrokartonářské práce a další stavební práce.
LAVEL MB, s. r. o.   U Stadionu - sportovní hala, Mladá Boleslav
Prodej a pronájem lešení.
LK PLUS s.r.o.   J. Opletala 53, České Budějovice
Stavby inženýrských sítí, sádrokartonové konstrukce, zateplovací práce, malířské a natěračské práce, obklady a dlažby, pokrývačské práce, zednické práce, stavební práce pomocí horolezecké techniky.
LUCA House s.r.o.   Záluží 39, Dolní Třebonín
STAVBA ROUBENÝCH A MONTOVANÝCH DOMŮ - Rodinný dům za cenu panelákového bytu. Magické dřevo – Sibiřský cedr - stavby ze Sibiřského cedru.
MachineryZone: Stavební bazar   Varennes Changy, France
Na našich stranky MachineryZone, ešte od začatku roka 2000, mužte najst všechno čo trva o stavební stroje také použite stroje jako: bagry, dempry, buldozery, jeraby, betoniery
Inženýrské služby Hradec Králové provádí malby a nátěry, malování bytů. http://www.malbyanatery.cz/
MALINA-VRŠE, s.r.o.   Zachrašťany 123, Nový Bydžov
Opravy nákladních automobilů, jeřábnické práce, služby traktorem, doprava avií + iveco, práce s vysokozdvižnou plošinou, prodej náhradních dílů nákladních vozidel.
METALŠPRIC PLZEŇ, s.r.o.   Rabštejnská 23, Plzeň
Zaměření na provádění speciálních technologií-antikorozní povrchové úpravy OK, sanace betonových a železobetonových konstrukcí, izolace proti vodě, tepelné izolace, sanace vlhkého zdiva, regenerace panelových domů, pozemní stavby,odstraňování staveb
Naturmont s.r.o.   Konvalinková 5A, Plzeň
Naše firma vyrábí a prodává dřevostavby, zahradní domky, zahradní chatky, pergoly, domky na nářadí, zahradní nábytek, dřevěné domky a prodejní stánky.
NELAN, s.r.o.   , Horní Ves
Výroba a montáž plastových prvků - plastová okna, dveře, zimní zahrady.
Portál sloužící občanům k zadání zakázky firmám z celé ČR. Firmy naleznou různé poptávky jako stavby RD, podlahy, sanace, půdní vestavby, rekonstrukce, střechy, kuchyně, okna, zateplení a zakázky ve stavebnictví.
Portál sloužící občanům k zadání zakázky firmám z celé ČR. Firmy naleznou různé poptávky jako stavby RD, podlahy, sanace, půdní vestavby, rekonstrukce, střechy, kuchyně, okna, zateplení a zakázky ve stavebnictví.
Pasivní a nízkoenergetické rodinné domy MH Complete Hradec Králové – stavíme nízkoenergetické domy na klíč a provádíme veškeré stavební práce jako projekty domů, stavební povolení a další.
PasivTech - Martin Uhlíř   , Třemošná
Nabízíme výstavbu levných nízkoenergetických, pasivních a nulových domů na klíč. Ceny na klíč od 700 000,- Kč. Od vyprojektování až po samotnou realizaci.
PATRON 21 servis, s.r.o.   tř. Kosmonautů 989/8, Olomouc
Lité podlahy - anhydrit, pěnobeton, doprava betonu, stropy JS
Pavel Rob   Jírovice 22, Benešov
Využijte služeb firmy Dřevostavby Rob. Krok za krokem vás spolehlivě povede od vašeho snu až ke konečné realizaci dřevostavby. Zajistíme vám i financování vaší stavby a celkové finanční poradenství - dřevostavby Rob.
Petr Horák   Kounicova 1, Brno
Brněnské bytové malířství Brno - malíři zajišťují služby jako malby interiérů, malování pokojů, nátěry fasád v lokalitě Brno.
Petr Vymětalík   Mlýnecká 745, Lipník nad Bečvou
Výrábíme a prodáváme zahradní krby a krby na grilování selat, betonové tvárnice na zpevnění svahů, zatravňovací dlaždice a betonové kompostovníky.
Plyntop   , Výškov
montáž domovních plynovodů a plynových spotřebičů pl.kotetelny,rozvody vody odpadů a topení podlahové vytápění,svářečské a zámečnické práce
Podlahové topení Brno   Výstaviště 1., 9. brána, Brno
Podlahové topení Brno - teplovodní podlahové vytápění s garancí důvěry, bezpečí a jistoty.
Podlahové topení Ostrava   Startovní 276, Ostrava-Hrabůvka
Podlahové topení Ostrava - teplovodní systémy podlahového vytápění pro Moravskoslezský kraj. Náš zkušený obchodně-technický poradce, pan Jiří Kotas, Vám navrhne topný systém, včetně dodávky instalace na klíč.
Podlahy Šeda   Na Větrníku 1295, Chrudim
Pokládáme dřevěné, laminátové a plovoucí podlahy, vlisy mozaiku, korek, PVC, lina, marmoleum, terasy z exotických dřev – decking, OSB, MFP, podkladní a sportovní rošty, dřevěné palubky a obkladové panely.
Podnikatelství staveb KASTNER   Benešovská 159, Týnec nad Sázavou
Projekční a inženýrské služby, stavební práce, stavby na klíč.
Mramor, žula, travertin, vápenec, pískovec. Vhodné pro obklady, dlažby, podlahy, koupelny, kuchyně, haly, chodby, obývací pokoje, ložnice, stěny, fasády, kanceláře, domy, budovy, byty, lázně, terasy, atd…
Stavebniny Stapus s.r.o. pro Vás zajistí prodej stavebnin, fasádní zateplení domu, fasádní barvy, míchání barevných fasád a omítky.
Profimetal spol. s r.o.   nám. Míru 18, Litvínov
Prodej střešních krytin (Bramac,Onduline,Cembrit,šindele IKO) hydroizolací(klasik petrol,bitagit,ipa)tepelných izolací (Orsil,Rockwool,Isover,polystyren),střešních oken Velux,střešních latí,klempířských výrobků,hutních materiálů.
Ramico s.r.o.   Přístavní 49, Praha 7
Opravy a rekonstrukce střech a sřešních krytin,výroba a prodej klempířských prvků,autorizovaný prodej systému LINDAB,klempíři,pokrývači,tesaři,truhláři,izolatéři,hromosvodářizedníci,zámečníci,výškové práce.
RCG PRAHA, a.s.   Nákladní 1, Ostrava
Hydroizolace a zpevňování staveb.
Internetový portál s poptávkami, zakázkami a realizacemi v celé ČR, dále výrobou a rekonstrukcí v těchto oborech: rodinné domy, byty, interiéry, zajistíme ralizaci nábytku, kuchyní, koupelen, všechny řemesla, služby, opravy a další. Reality, hypotéky
Remi Art - Michal Erbes   Minská 8, Brno
Koupelny - prodej, dodávky, stavby, rekonstrukce, montáže sádrokartonů, voda, plyn, topení, interiéry, vany, umyvadla, WC, podlahy, zpracování projektu, dodávky na klíč.
Royal Tech s.r.o.   Fáblovka 404, Pardubice
Royaltech s.r.o. - sportovní podlahy, sportovní povrchy, podlahy v tělocvičně a rekonstrukce sportovních podlah. Nabízíme sportovní podlahy dřevěné, sportovní podlahy umělé(Conipur HG) i sportovní podlahy kombinované.
Společnost Salpo zajišťuje anhydritové podlahy, lité podlahy, montáž sádrokartonu v lokalitě Hradec Králové, Pardubice a celé Východní Čechy.
SEDMA systém,s.r.o.   Královopolská 1, Brno
Vyrábíme plastová okna, dveře, zimní zahrady, navrhneme, vyrobíme, namontujeme. Plastová okna SEDMA s nejlepší izolací na trhu oken, dnes rozhoduje izolace celého plastového okna. U nás koupíte okna vysoké kvality.
Slavomír Truhlář   Semín 227, Přelouč
Dodávka a montáž sádrokartonu pro široké použití. Dále poskytujeme služby v oblasti pokládky střech včetně klempířských prací a dodávky materiálu.
Stappa mix spol. s r.o.   heršpická 11, Brno
Výroba, doprava a čerpání betonových směsí.
Komplexní dodávka staveb a jejich údržba
Stavební poptávky a zakázky   , České Budějovice
Potřebujete stavební zakázky či poptávky? U nás je najdete.
Stavební práce Bubák   U svobodárny 7, Praha 9 Libeň
Nabízíme zednické a stavební práce v Praze a okolí. Stavíme rodinné domy, rekonstruujeme bytová jádra. Obkládáme kuchyně a koupelny. Také provádíme fasádní a zateplovací práce. Dodáváme stavby na klíč.
Stavitelství- Petr Strachota   Slovenská 1134, Ostrava
Revitalizacé panelových domů,zateplení rodinných domů,rekonstrukce domů,bytů a kanceláří.Více na www.strachota.cz
STEPAN s.r.o.   Jahodová 2890/109, Praha 10
Provádíme kompletní rekonstrukce bytů, koupelen a bytových jader v Praze a okolí. Nabízíme rekonstrukce rodinných domů, fasád a veškeré stavební práce.
Střechy Brada   Dlouhá 364, Břidličná
Střechy - provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce, rekonstrukce střech, nové střechy, montáž střešních oken a nátěry střech. Zajišťujeme dodávku materiálu, rozpočet a poradenství.
STŘECHY MAJER s.r.o.   Zelná 8/1730, Moravská Ostrava
Realizace střech, obchodní činnost - dodávka materiálů na střechy -asfaltové pásy, tepelné izolace, plechy, střešní systémy, okapové systémy, spojovací materiály.
Termo-kamera.cz   Prokišova 2, České Budějovice
Prodej britských termokamer Irisys a termovizní měření pro organizace i soukromníky
Topení ORG   , České Budějovice
Zprostředkování poptávek pro topenářské firmy.
Udržba nemovitostí   Zahradní 915, Luhačovice
Zámečnictví Zateplováni domu,bytu,fasád,střechy,objektu Malířské a tapetářské pr. Instalaterské pr. Podlahářské pr. Zednické pr. Uklidové pr. Udržba zeleně ,okrasných keřu a rostlin Hodinový manžel
UNISTAV spol. s r.o.   Dukelská 1240, Jeseník
Stavební činnost: výstavba na klíč, rekonstrukce, půdní vestavbyobchodní činnost: prodejny nábytku, vybavování interiérů
V.R.G.-SYSTEM   Svařenice 52, Svařenice
Výstavba rodinných domů na klíč. Rekonstrukce. Elektro rozvody. Od financování až po předání majiteli.
VeSt DVORCE spol. s r.o.   Na Aleji 297, Dvorce
Sanace betonových konstrukcí, krytiny plochých střech, hydroizolace objektů, sanace zavlhlého zdiva, izolace proti chemickým a ropným látkám, protiradanové izolace.
VÍTKOVICE-STAMONT s.r.o.   Kotkova, Ostrava
Stavebně-montážní práce.
Zakládání staveb, a.s.   K jezu 1, Praha 4
Technologie speciálního zakládání staveb, které zajišťujeme vlastním odborným personálem pomocí strojního parku tak, že uspokojíme zákazníka nejen vysokou technickou úrovní, ale i mimořádnými kapacitními možnostmi.
Žaluzie JP Pardubice – nabízíme okenní žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu a další služby z oblasti stínící technika. http://www.zaluziejp.cz/
Zateplení fasád, rekonstrukce panelových domů   U Dřevnice 436, Zlín - Louky
Společnost Renomix provádí zateplení fasád, rekonstrukce panelových domů, revitalizace bytových domů, výměna oken, oprava balkónů a lodžií, pronájem lešení, tradiční řemesla, rákosové střechy, hliněné omítky.
Zdeněk Horváth   Vážany nad Litavo 241, Slavkov u Brna
Kompletní zednické a obkladačské práce,stavební práce atd.
Alpmont - Josef Bartoš   Čechova 942, Kralupy nad Vltavou
Výškové práce.Klempířství,Rekonstrukce a realizace střech,tesařství,opravy fasád,hromosvody,rekonstrukce ocel.konstrukcí,instal.reklam,zábrany proti holubům,mytí a čištění,práce na nepřístupných místech..
CLIMAX Okna-Stavby, s.r.o.   Jablunkovská 241, Třinec - Staré Město
Prodej a montáž plastových, dřevěných a hliníkových oken a dveří, garážových vrat, interiérových dveří, parapetů, žaluzií, sítí aj. Stavební činnost - rekonstrukce, zateplování fasád aj. VZORKOVÁ PRODEJNA V TŘINCI!
COMMODUM, spol. s r.o.   Valašská Bystřice 225, Valašská Bystřice
Stavební výroba, výstavba ČOV a kanalizací, inženýrské sítě, občanské a průmyslové stavby, dřevovýroba, schody, dřevostavby, zateplené a nezateplené chaty, rodinné domy
DLAŽEBNÍ DESKY – VÝMĚNÍKY TEPLA - SATO spol. s r.o.   Baarova 27/43, Praha 4 – Michle
Zpevněné plochy a jiné podlahové dílce z raženého betonu pro chodníky, parkoviště.Výměníky tepla na využití odpadního tepla.Výroba a dodávky nerezových zásobních nádrží, výměníky pro výměníkové stanice.
Dom - servis    Pňovice, Pňovice 126
Provádím veškeré zdnické práce - rekonstrukce, výstavby, výměna oken, dveří, dále prodej řeziva - fošny atd.
Galerien.cz   Podolská 4, Praha 4
Kompletni realizace krbu. vse pro krb, krby, krbové vložky, kamna, tuhá paliva, plynové, elektrické, teplovzdušné, toplovzdušná, teplovodní, 3d vizualizace, kompletni stavby a servis
Ing. Jaroslava Mildorfová   Chalupkova 1365, Praha 11
Komplexní projektové řešení pozemních staveb. Studie staveb ve 3D. Nízkoenergetické a pasivní stavby z klasických materiálů i ze dřeva. Regenerace a sanace bytových a rodinných domů, půdní vestavby, úpravy bytů. Rozpočty.
Vyrábíme betonová a ocelová schodiště, ploty, zábradlí, zimní zahrady, skleníky vč. obložení (dřevo, dlažba). http://www.betonova-ocelova-schodiste.wz.cz
Julius Kroupa - KROSTAV   Třída Legií 65, Kralupy nad Vltavou
Zajištění stavebního dozoru, pro stavební firmy ručení jako odpovědný zástupce v Kralupech nad Vltavou a okolí. Dlouholeté zkušenosti, autorizace ČKAIT pro obor Pozemní stavby. Více na www.stavebnidozorkralupy.kvalitne.cz
LISOFT a.s.   Kotlaska 5, Praha
Pnuté stropy akustické stěny Newmat, tepelné i chladové izolace, minerální a kovové podhledy Armstrong, svítidla, tlumivky, předřadníky, invertory, patice, objímky Vossloh Schwabe, podlahové krytiny, linolea, koberce.
Marcel Matějka - ZÁMEČNICTVÍ   Žamberecká 255, Vamberk
Stavby plotů a oplocení - ploty kovové i kované, dřevěné, plastové, pletiva a oplocenky. Montáže po celé ČR. Kovovýroba a montáže, zámečnické práce - ocelové konstrukce, zábradlí, mříže, schodiště, brány a branky.
MEZAS,s.r.o.   Drážďanská 455/37, Ústí nad Labem
provádění staveb, stavební řemesla, konstrukce a ocelové haly
Minor stavební s.r.o. České Budějovice   K Úsilnému 28., České Budějovice
Stavební firma Minor stavební s.r.o. České Budějovice provádí stavby domů, základové desky, zámkové dlažby, fasády včetně zateplení a zateplování, opravy a rekonstrukce a zednické práce.
Obkladači a Zedníci Jaroslav Melša   Hlubočepská 17, Praha 5
Provádíme kompletní rekonstrukce domů, bytů i koupelen. Nabízíme kompletní zednické práce od zakládání staveb až po štuky.Pokládáme veškeré obklady a dlažby,jakýchkoliv rozměrů(VODNÍ PILOU)Více na zednicke-prace.wbs.cz
P-spektrum spol s r.o.   Jílkova 52, Brno
Projekční činnost Projekce staveb,výrobních, skladovacích, administrativních a jiných budov,návrhy technologií, chlazení,využití odpadního tepla. Stavební činnost Stavba na klíč, rekonstrukce, pozemní úpravy.
PUR-IZOLACE s.r.o.   Křižíkova 3, Litoměřice
Tepelné a zároveň vodotěsné izolace tvrdou polyuretanovou PUR PIR pěnou. Rekonstrukce a opravy střech. Tepelné izolace půd a podkroví. Polyuretanové dekorace.
STAVOKOMP, stavební a.s.   Rudé armády 2001/30a, Karviná
STAVOKOMP, stavební a.s. zajišťuje řízení a realizaci generálních dodávek staveb.
ŠTORC TZB s.r.o.   Žižkova 12, České Budějovice
Podlahové vytápění Raychem a DEVI,větrání se zpětným získáváním tepla,regulace,ochrana potrubí,okapů a ploch před ledem a sněhem,technologické ohřevy.Návrh,dodávka,montáž a servis komplexního řešení!
ŠTORC TZB s.r.o.   Villaniho 2155, Benešov
Podlahové vytápění Raychem a DEVI,větrání se zpětným získáváním tepla,regulace,ochrana potrubí,okapů a ploch před ledem a sněhem,technologické ohřevy.Návrh,dodávka,montáž a servis komplexního řešení!


 
KatalogTip.cz - Katalog | Vyhledávání | Bezplatná registrace | Editace údajů | Ceník | Inzerce | Kontakt
SvetHostingu.cz | NetKonto.cz | SeniorTip.cz
© 2005-2024 NETtip.cz