Rodina serverů:    KatalogTip.cz    SvetHostingu.cz    NetKonto.cz    SeniorTip.cz
Vyhledávání v katalogu
Vyhledat           
Mapa krajů ČR
Jste v kategorii:    Služby > Montáže a dodávky > Zabezpečovací systémy
Výpis obsahu kategorie můžete omezit na kraje:
Nalezené záznamy
STI technology s.r.o.   Na Valtické 71, Břeclav
Systémy SHZ, montáže ocelových konstrukcí, elektromontáže,zabezpečovací systémy,zámečnické práce vč.montážní činnosti
zapoj-to   Husova, Dobrovice
Provádíme elektřikářské práce, rozvody a rekonstrukce domovní elektroinstalace, rozvody slaboproudé techniky (tv, int, optika), připojení spotřebičů a instalaci zabezpečení Paradox.
ALTOMA, s.r.o.   Na ostrově 28, Havlíčkův Brod
Garážová a vjezdová vrata, automatické pohony, domácí telefony, průmyslové závory, automatické skleněné dveře, kartové systémy, kamerové systémy.
Prodej speciální elektroniky, kamerových systémů, GSM alarmy, PIR detektory, dálková ovládání, sirény,kamery,klávesnice,elektronické součástky, vše pro střežení majetku.GSM antény, antény TV,rádiové přenosy.
Oris plus s.r.o.   Jičínská 6, Praha 3
Systémy elektrické zabezpečovací signalizace(EZS), elektrické požární signalizace(EPS), průmyslové televize(CCTV), kontroly vstupu(ACS), ozvučovací systémy, ochrana zboží a ochrana knižního fondu. Dodávky, montáže a servis.
Alarmy Jan Slivka   Lidmily Malé 616, Pardubice
Zabezpečovací systémy Jablotron bezdrátové a drátové.Připojení na PCO po celé ČR přes síť GSM - projekt OKO1. Kamerové systémy CCTV. GSM alarmy a pagery. Projekce, montáž, servis, revize.
Alsig spol. s r.o.   Na Jarově 4, Praha 3
Dodávka, montáž, servis, projekce slaboproudých systémů (EZS, EPS, strukturované kabeláže, CCTV, vstupní systémy, ozvučení, telefony a domácí telefony).
ČIP plus   Milínská, Příbram
Dodávky a montáž zabezpečovacích zařízení,požární signalizace,zámků,mříží,autoalarmů,kamerových a přístupových systémů,znalecké posudky.
d-Health s.r.o.   Kubelíkova 1224/42, PRAHA 3
Mobilní ITC řešení. Wi-Fi identifikace, lokalizace (RTLS),evidence osob a majetku. HW podpora-logistické a datové procesy. Bezdrátové technologie,čárové kódy, RFID. Produkty:IBM,Motorola,Ekahau,Ruckus
ELTODO EG, a.s.   Novodvoraská 1010/14, Praha 4
Veřejné osvětlení,výroba,montáž, servis,spravování,světelné řízení křižovatek,zabezpečení tunelů na klíč, světelná zabezpečovací signalizace, rozvody nn,vn a vvn napětí
Eurosat CS   Karásek 11, Brno
Velko malo obchod s elektronickou zabezpečovací technikou EZS, dále požární signalizace EPS, kamerové systémy CCTv, systémy kontroly docházky a přístupu, školení montážních firem, poradenství, technická HOT-LINE.
Filip Doné   Brněnská 87, Kuřim
Projekce a realizace elektronických zabezpečovacích systémů (EZS) a kamerových systémů (CCTV).
IBA Chomutov s.r.o.   Pražská, Chomutov
IBA poskytuje bezpečnostně-informační služby vč. připojeni do sítě INTERNET, fyzickou a technickou (PCO)ostrahu majetku a ochranu osob, montáž elektrické zabezpečovací a požární signalizace včetně videosystémů, převozy cenin a hotovostí.
Jiří DĚDIČ   Jiráskova 968, Pardubice
Projekce a montáž el. zabezp. systémů, domácích telefonů a videotelefonů, signalizace úniku plynů, montáže aut. pohonů vrat, montáže a opravy domovních el. rozvodů.
Kamelský František ALARMY   Chocerady 162, Chocerady
Montáže elektronických zabezpečovacích systémů. Systémy.
Kelcom International Třebíč s.r.o.   Hrotovická 160, Třebíč
Zabezpečovací a komunikační systémy. Kamerové systémy CCTV, Komtrola vstupu a docházky, protipožární systémy EPS, ozvučení, telekomunikace, alarmy.
Ladislav Berka   Josefa Fialy 43, Skrbeň
Objektová zabezpečovací elektronika, monitorovací videotechnika, identifikační systémy a další el. zařízení
My Key, spol. s r.o.   Podnikatelská 553, Praha 9
Nabízíme elektronické zabezpečovací signalizace s možností připojení na PCO a fyzické ostrahy objektů. Strukturované kabeláže, správa PC sítí, kamerové a monitorovací systémy CCTV, přístupové a docházkové systémy, poskytování přístupu na internet.
ONTRADE CZ a.s.   Bolevecká 493, Praha 10
Elektronické zabezpečovací systémy, kamerové systémy.
PCO SICURO s.r.o.   Blahoslavova 184, Mladá Boleslav
PCO SICURO s.r.o. nabízí svým klientům komplexní zabezpečení majetku.. -připojení na pult centrální ochrany(PCO) -elektronické zabezpečovací systémy(EZS) -kamerové a přístupové dveřní systémy -24h servis, projekce, revize
RATES Hodonín, s.r.o.   Havlíčkova 2, Hodonín
Elektrická zabezpečovací a požární signalizace (EZS,EPS),kamerové systémy (CCTV),telekomunikace-telefonní ústředny Ateus Omega,docházkové,obchůzkové,přístupové,anténní,satelitní a ozvučovací systémy,radiotelevizní opravna,strukturovaná kabeláž.
UNITEL v.o.s.   Vackova 31, Brno
Dodávka, montáž a servis telekomunikační techniky, EZS, EPS, strukturované kabeláže, jednotného času, místního rozhlasu, domácích a video telefonů a ostatní slaboproudé techniky a zařízení.
Václav Uldrich - REVIZEaSERVIS   Botevova, Praha
Výchozí a period.revize zařízení el.požární signalizace(EPS),el.zabezpečovací signalizace (EZS),el.kontroly vstupu (EKV),kamerové systémy (CCTV), intercom a zařízení nízkého a vysokého napětí.
Návrh, dodávka a montáž systémů elektronické zabezpečovací signalizace, kamerových systémů, el.přístupu a docházky, domovních telefonů a videotelefonů, telefonní a datové rozvody, strukturovaná kabeláž, ochrana proti odposlechu, speciální služby.
Zámečnictví SOS Troskotovice   Troskotovice 23, Jiřice u Miroslavy
Nouzové otevírání zámků a dveří,trezorů a aut,výroba klíčů,servis a opravy zámků aj. Prodej bezpečnostních dveří.
ZEPP SECURITY   , Praha
Zabezpečovací technika a služby. Prodej, instalace a revize zabezpečovacích systémů a průmyslové televize.
EVVA SERVIS   Pivovarská 621/14, Děčín
EVVA SERVIS - systémy generálního klíče EVVA,bezpečnostní vložky a zámky EVVA,kvalitní zabezpečení dveří objektů.
INEQ Office s.r.o.   Žerotínova 1051/19, Ostrava
Firma zabývající se převážně prodejem a instalací, telefonní ústředny,telefonní přístroje a další produkty z oblasti telekomunikací. Zabezpečovací systémy,výpočetní technika. www.ineq.cz


 
KatalogTip.cz - Katalog | Vyhledávání | Bezplatná registrace | Editace údajů | Ceník | Inzerce | Kontakt
SvetHostingu.cz | NetKonto.cz | SeniorTip.cz
© 2005-2024 NETtip.cz