Rodina serverů:    KatalogTip.cz    SvetHostingu.cz    NetKonto.cz    SeniorTip.cz
Vyhledávání v katalogu
Vyhledat           
Mapa krajů ČR
Jste v kategorii:    Služby > Výpočetní technika > Systémy a sítě
Výpis obsahu kategorie můžete omezit na kraje:
Nalezené záznamy
MediWeb s.r.o.   Polní 29, Hodonín
Vývoj a správa databázových a webových aplikací.
MICRODESIGN INT.   Jagellonská 29, Praha 3 - Vinohrady
Komplexní služby v oblasti internetu, designu a reklamy. WebDesign, Grafické návrhy, E-Shopy, SEO, SEM, CMS, webové stránky a aplikace na míru, domény a registrace domén, web hosting, ...
Robert Hasnedl Rh+   Konvalinková 773, Zeleneč
Ekonomický sw, web stránky, správa sítí, správa dat
PIMPALA POČÍTAČE-Ing. Antonín Pohludka   Veleslavínova 13, Ostrava 1
Výroba, prodej a servis výpočetní a kancelářské techniky.Výroba počítačů MAGIC.Realizace dig. zařízení na střih videa pomocí PC. Prodej videokamer a fotoaparátů. Projektování a realizace počítačových sítí. Prodej mobil. telefonů, sad a kuponů.
REGIS-ON-LINE, s.r.o.   Govorova 566, Smiřice
Internetový obchod s internetem. Vlastní internetové stránky ZDARMA, za 365 Kč a 1.400 Kč ročně. Verze s E-Obchodem. Profi řešení pro náročné.
ACONTE, s.r.o.   , Brno
Specializujeme se na externí správu a řízení rozvoje informačních systémů v segmentu malých a středních firem.
Alternetivo s.r.o.   Žirovnická 2389, Praha 10
Distributor technologií pro datové komunikace. Strukturovaná kabeláž Reichle&De-Massari R&M freenet. Aktivní prvky D-Link. GSM brány NOKIA PremiCell, Vierling Ecotel. Testery kabeláží Wavetek. WLAN bezdrátové sítě Zcomax. Optické kabely Samsung.
d-Health s.r.o.   Kubelíkova 1224/42, PRAHA 3
Mobilní ITC řešení. Wi-Fi identifikace, lokalizace (RTLS),evidence osob a majetku. HW podpora-logistické a datové procesy. Bezdrátové technologie,čárové kódy, RFID. Produkty:IBM,Motorola,Ekahau,Ruckus
IFT PROGRES a.s.   Dluhonská 43, Přerov
Vývoj, implementace a správa ekonomických informačních systémů ISO a KARAT, dodávky kompletních řešení - HW, SW, školení, ekonomické a účetní poradenství,...
KELOC CS, s.r.o.   Vranovská 5, BRNO
Kompletní účetní software pro střední a menší firmy ve verzi pro jednoduché i podvojné účto. Programy vyhoví jak obchodním, tak i výrobním firmám. Podporujeme i verzi pro DOS. Firmám s dobře vybavenými počítači však doporučujeme náš KelWin 2001.
Manonet s.r.o.   Jiřího Tomana 276, Pardubice
Poskytujeme služby v oboru informačních technologií. Naší specializací je správa datových sítí, odborné poradenství IT, včetně souvisejících služeb, jako je správa webu a dodávky spotřebního materiálu.
Media WebPublishing   Straky 20, Zabrušany
Tvoříme webové stránky a internetové obchody s redakčním systémem. Optimalizujeme webové stránky pro vyhledávače, aby byly více vidět a byly dohledatelné.
OldanyGroup, s.r.o.   Okrouhlice, 136, Okrouhlice
Zejména externí správa unixových systémů, konzultace a poradenství v této oblasti. Dodávky a pronájem hardware, server housing. Outsourcing programátorských kapacit a systémových administrátorů. Vývoj webových aplikací na bázi Java, případně PHP.
Pavel Šimerda   Krymská 56/39, Praha 10
Nabízím školení a konzultace v oblasti serverů a sítí, internetových služeb a aplikací převážně na platformě UNIX/Linux.
Quartex Praha s.r.o.   Zelený pruh 95/97, Praha 4
Prodej, podpora a implementace CRM systému Clientele - systém pro řízení vztahů se zákazníky a ERP systému Navision Attain.
REKONix s.r.o.   Chmelová 2918, Praha 10 - Zahradní Město
Dodávka řešení pro informační systému podniku pro řízení a obchod (hardware, software, služby, Unix, Windows NT/2000, databáze Oracle, Informix, MS SQL), B2B, XML, apod.
Rozehnal Zdeněk-ERO   Brněnská 1256, Kuřim
Počítačové sítě CAT 5.Servis laboratorní techniky.Oprava průmyslové elektroniky-INDRAMATVýroba elektronických pomůcek pro balbuties(koktavost)Montáž a dodávka satelitů pro digitální příjem.
Techniserv, s.r.o.   Pod Plynojemem 19, Praha 8
Strukturovaná kabeláž, systémy sítí LAN a WAN, správa síťového prostředí, telefonní ústředny a hlasové komunikační systémy, IP telefonie, bezpečnostní systémy, systémy pro bezdrátový provoz.
Asseco Solutions, a.s.   Zelený pruh 1560/99, Praha 4
Asseco Solutions, a.s. je přední softwarová firma, výrobce a dodavatel podnikových informačních systémů HELIOS. Naše ERP podporují zejména oblasti výroby, služeb a obchodu, veřejné správy či hotelnictví a gastronomie.
POČÍTAČOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ   Rumunská 11/18, Praha 2 – Vinohrady
Zaměřujeme se na servis a prodej výpočetní techniky. Velký výběr počítačových komponentů, hardware a příslušenství za skvělé ceny. Nejprodávanější modely ihned k dodání, kamenný a internetový obchod.
Smart Websites   U Párníků 698/10, Praha 9 - Čakovice
Nabízíme výrobu levných www stránek. Součástí všech internetových stránek je instalace redakčního systému, unikátní grafický návrh webu a SEO optimalizace.
Unlimited s.r.o.   Přemyšlenská 551/83, Praha
Naše společnost se zaměřuje na implementaci a podporu Microsoft Dynamics AX(známé jake MBS Axapta) a MS Dynamics XAL (znám jako MBS XAL a Concorde.XAL). Dále nabízíme zakázková řešení, síťové služby a web aplikace.


 
KatalogTip.cz - Katalog | Vyhledávání | Bezplatná registrace | Editace údajů | Ceník | Inzerce | Kontakt
SvetHostingu.cz | NetKonto.cz | SeniorTip.cz
© 2005-2023 NETtip.cz