Rodina serverů:    KatalogTip.cz    SvetHostingu.cz    NetKonto.cz    SeniorTip.cz
Vyhledávání v katalogu
Vyhledat           
Mapa krajů ČR
Jste v kategorii:    Služby > Výpočetní technika > Software
Výpis obsahu kategorie můžete omezit na kraje:
Nalezené záznamy
Jan Šíp   Erbenova 572, Tábor
ArrowSys - Konzultace v oblasti výpočetní techniky, prodej a vývoj vlasního ekonomického (THEOS Visual) a semenářského (SEMEX) software; Prodej HW a SW; Správa sítí;
Magda Horká, tvorba webových prezentací   Šárovcova 202, Třebechovice pod Orebem
Tvorba webových prezentací, aplikací, eshopů podle Vašich představ. Originální vzvhled nebo výběr z množství webových šablon. Redesign Vašeho starého webu můžeme vytvořit během několika dnů. Hosting a doména 3.stupně ZDARMA.
MediWeb s.r.o.   Polní 29, Hodonín
Vývoj a správa databázových a webových aplikací.
Petr Myšák   16, Jehnědí
Tvorba www stránek, webdesign, programování www stránek a aplikací, grafické práce, SEO optimalizace
vyvojarifren.cz   Horní 112, Frenštát pod Radhoštěm
Kompletní zařízení internetové prezentace firem na míru.
Jan Čapek   U Potůčku, Liberec
Školení a konzultace EPLAN, překreslení projektů, výpomoc s projekty. Workshopy GTD (Getting Things Done).
Robert Hasnedl Rh+   Konvalinková 773, Zeleneč
Ekonomický sw, web stránky, správa sítí, správa dat
Luboš Beránek - 2SL.cz   Nerudova 281, Teplice
Grafika, kódování, programování. Tvorba kompletní webové prezentace, grafické návrhy plakátů, katalogů, bannerů (i flash), flashové animace a dalsí grafické služby. SEO optimalizace pro vyhledávače, administrační systém
REGIS-ON-LINE, s.r.o.   Govorova 566, Smiřice
Internetový obchod s internetem. Vlastní internetové stránky ZDARMA, za 365 Kč a 1.400 Kč ročně. Verze s E-Obchodem. Profi řešení pro náročné.
ACOMWARE, s.r.o.   Kloknerova 9, Praha 4 - Chodov
Ekonomický software, účetní program, CRM, ERP... Systém řeší tyto oblasti: Adresář, Fakturace, MO + VO prodej, Servis, Reklamace, Mzdy, Účetnictví, Výroba, Reality, E-Shop a mnohé další. Výpočet ceny online! demo k dispozici.
BENEFITT & DIATRYMA, a.s.   tř. ČSA 254, Hradec Králové
Systémový integrátor.
BRE.CZ   Ostravská 56, Sviadnov
Webdesign na zakázku, webhosting, ecommerce, vývoj software, registrace domény, kompletní tvorba a správa firemního webu od A do Z.
Čapek - počítačové služby   Chittussiho 13, Ostrava
WinDUO - software pro vedení podvojného účetnictví malých a středních firem, příspěvk.organ.,nevýdělečných organ. a spořitel.družstev. Výkazy, daňová přiznání DPPO a DPH, Cash flow, vedení skladů, čárkové kódy... Do 1500 dokladů v každém roce ZDARMA
Carsys s.r.o.   , Praha 9
Vývoj softwaru pro autoservisy a prodejce aut. Lokalizace i pro jiné obory zabývající se servisní činností.
CBT Software s.r.o.   Hájkova 9, Praha 3
Programy pro projektování v oborech elektro slboproud i silnoproud, MaR, topení.
Delta E.S. spol. s r.o.   Hvězdová 13, Brno
Softwarehause a systémový integrátor. Člen skupiny Delta E.S. Informační systémy pro leasing. Dynamické WEBové informační systémy, Intranet, Extranet. Outsourcing pro db Oracle, Informix, Postgress a UNIXové operační systémy (HP-UX,Solaris,Linux).
Dibala Pavel   Divišova 2819, Karviná
Software pro zdravotnictví.
EBM system s.r.o.   Nádražní 1100, Frýdek - Místek
Provozovatel serverů TipCars (motoristický inzertní server), B2BWebManager (b2b pro strojírenství, systém EBMAT). Vydavatel inzertního motoristického časopisu TipCars.
FORESTA SG, a. s.   Horní náměstí 1, Vsetín
SW pro správu katastru nemovitostí, SW a poradenství pro lesnické subjekty, geografické informační systémy, zpracování dat z dálkového průzkumu Země, geodetické služby, SW na zakázku
GEUS s.r.o.   Na Laurové 5, Praha 5
Vývoj a prodej geodetického SW, prodej přístrojů a pomůcek pro geodety, prodej laserových přístrojů pro stavebnictví.
Greep, spol. s r.o.   Bořivojova 84, Praha 3
Programování internetových a intranetových aplikací, internetové prezentace, portály, databázové systémy a software na zakázku. Správa serverů a sítí, instalace a konfigurace serverů,firewalů... . Webhosting a serverhousing.
Ing. Zdeněk Zavadil   Ševelova 7, Brno
vývoj software na zakázku: internetové/intranetové aplikace, portály apod.; instalace a podpora Linuxu; webdesign
iQsoft   B. Smetany 650, Vrchlabí
internetové stránky, e-shopy, www prezentace, portály, SEO, aplikace na klíč, reklamní bannery, webhosting, administrace, redesign
Jan Pikous   Nová 487, Bystřice u Benešova
Prodej a podpora SW Site Publisher, WebGen, Icon Catcher, Mail Redirect.
Kegler Consulting   Tovární 861, Staré Město
Implementace manažerských informačních systémů. Controlling Školení
KELOC CS, s.r.o.   Vranovská 5, BRNO
Kompletní účetní software pro střední a menší firmy ve verzi pro jednoduché i podvojné účto. Programy vyhoví jak obchodním, tak i výrobním firmám. Podporujeme i verzi pro DOS. Firmám s dobře vybavenými počítači však doporučujeme náš KelWin 2001.
KS - program, spol. s r. o.   Rokytnice 412, Vsetín
Komplexní programové vybavení pro oblasti: Mzdy, Personalistika a Řízení lidských zdrojů.Integrace do informačních systémů CS3 (ICL ČR), DIAMAC (DIATRYMA), MAX (ICL ČR), R3 (SAP ČR) a RIS (SAUL).S našimi produkty získáte certifikáty ISO 9000.
Logic Systems   Anenská 224, Frýdek-Místek
Tvorba webových stránek,internetových obchodů a softwaru na míru. Postaráme se o to aby Váš eshop vypadal dle norem webu 2.0. Také se zaměřujeme na zvyšování návštěvnosti stránek pomocí SEO optimalizace a reklamních kampaní.
Media WebPublishing   Straky 20, Zabrušany
Tvoříme webové stránky a internetové obchody s redakčním systémem. Optimalizujeme webové stránky pro vyhledávače, aby byly více vidět a byly dohledatelné.
Milan Úlehla Software   Karla Čapka 953, Kopřivnice
Program Mizar pro vedeni skladové evidence, pokladni systém, práce v síti, komunikace s pobockami - PSION - PDT.
MKNet s.r.o.   Budějovická 55, Praha 4
Komplexní služby v oboru programování podnikových a internetových aplikací. Internetové obchody, databázové systémy, webové služby, analýza a správa dat.
Nizona s.r.o.   Popice 9, Znojmo
eshop-snadne.cz je služba, která Vám umožní rychle, levně a jednoduše provozvat vlastní internetový obchod. Bez dalších investic a provozních nákladů budte moct prodávat své zbží komukoliv na Internetu.
Petr Vileta - PractiSoft   Petřínská 21, Plzeň
Prodej a servis počítačů, programy pro Internet, tvorba WWW stránkek, prodej SW a komponentů a doplňků k počítačům.
Quartex Praha s.r.o.   Zelený pruh 95/97, Praha 4
Prodej, podpora a implementace CRM systému Clientele - systém pro řízení vztahů se zákazníky a ERP systému Navision Attain.
REKONix s.r.o.   Chmelová 2918, Praha 10 - Zahradní Město
Dodávka řešení pro informační systému podniku pro řízení a obchod (hardware, software, služby, Unix, Windows NT/2000, databáze Oracle, Informix, MS SQL), B2B, XML, apod.
SoliCAD, s.r.o.   Kbel 26, Benátky nad Jizerou
Konstrukční kancelář působící zejména ve strojírenství, automobilovém průmyslu a energetice. Oficiální prodejce Alibre Design 3D CAD, SprutCAM, DataPart. Poradenství v oblasti energetiky.
TESCO SW a.s.   Jeremenkova 42, Olomouc
Výroba a dodávky aplikačního SW pro oblast bankovnictví, státní správy, průmyslu, dopravy, utilit, zdravotnictví aj. Specialista na systémy řízení údržby a facility managementu. Poskytování služeb systémové integrace, outsourcingu, BRP a školení.
TOVARNA.CZ, s.r.o.   Na Okraji 1947, Brandýs nad Labem
Publikování, dodávky a poradenství v oblasti softwaru. Nabízíme řešení a služby v těchto oblastech: - internetová řešení - vývoj informačních systémů na míru - vizuální komunikace
Vision Praha s.r.o.   Hodolanská 35, Olomouc
Společnost Vision Praha s.r.o. patří k významným dodavatelům informačních systémů v segmentu malých a středních firem. Společnost nabízí integrovaný systém Vision32. Systém je postaven nad SQL databází (SYBASE SQL), klient je plně 32-bitový..
VVV System s.r.o.   V Podhájí 776/ 30, Ústí nad Labem
Vše pro čárový kód - Laserové snímače Metrologic, Termotransfer tiskárny čárového kódu Cab a Datamax, Programy pro tisk, Tisk etiket, Spotřební materiál, Terminály pro sběr dat, Evidence majetku, Docházka.
Tvorba webových stránek, www prezentací, tvorba bannerů, webdesign, SEO - SEM optimalizace pro vyhledávače, registrace v katalozích, grafické práce, výroba internetových obchodů e-shopů a redakčních informačních systémů.
AINEX účetní software   Tylova 45, Prostějov
Ekonomický software Profesionál. Podvojné účetnictví-faktury, pokladny, banky, interní doklady, JCD, majetek. Program Mzdy-komplexní funkčnost za nízkou cenu, velké/malé organizace, výstupy tiskové, excel, elektr.podání.
Alibre Design - výkonný 3D CAD   Kbel 26, Benátky nad Jizerou
www.alibre.cz - Alibre Design nejlepší volba pro 3D CAD systém. Stáhněte si zkušební verzi a vyzkoušejte si 3D objemové modelování, asociativní tvorbu 2D výkresů... Porovneje s AutoCAD, SolidWorks nebo ProE.
Altus software s. r. o.   Drahobejlova 36, Praha 9
Software pro řízení firem, se kterým získáte přehled a správné informace pro rozhodování. Jednotné řešení všech oblastí od obchodu a výroby přes ekonomiku, mzdy a účetnictví až po řízení dokumentů.
Asseco Solutions, a.s.   Zelený pruh 1560/99, Praha 4
Asseco Solutions, a.s. je přední softwarová firma, výrobce a dodavatel podnikových informačních systémů HELIOS. Naše ERP podporují zejména oblasti výroby, služeb a obchodu, veřejné správy či hotelnictví a gastronomie.
D3Soft s.r.o.   Ocelářská 2969/12, Ostrava - Vítkovice
CRM a ERP systémy, vývoj systému na míru, tvorba webových prezentací, vývoj aplikací na míru, datové sklady, systémová integrace aj.: - CRM Leonardo - Microsoft Dynamics CRM - ERP systém, Helios ERP Orange
Informační systém SynopsIS   Vinohradská 1112/82, Brno-Černovice
Informační systém pro vedení agendy společnosti. Evidence zakázek, správa pohledávek (vazba na insolvenční rejstřík), datové schránky aj.
Saul IS spol. s r.o.   Průběžná 1550/85, Praha 10
Vývoj, implementace a podpora informačních systémů ERP RIS pro řešení podnikové agendy, ekonomiky, výroby a obchodu včetně poradenských služeb.
Unlimited s.r.o.   Přemyšlenská 551/83, Praha
Naše společnost se zaměřuje na implementaci a podporu Microsoft Dynamics AX(známé jake MBS Axapta) a MS Dynamics XAL (znám jako MBS XAL a Concorde.XAL). Dále nabízíme zakázková řešení, síťové služby a web aplikace.
ZONER software, a.s.   Nové sady 18, Brno
Největší český producent software v oblasti grafiky, přední český poskytovatel internetových služeb. Společnost provozuje své služby pod značkami Czechia.com, Zoner inShop, regZone.cz, Interval.cz, Zoner Press a CA Czechia.


 
KatalogTip.cz - Katalog | Vyhledávání | Bezplatná registrace | Editace údajů | Ceník | Inzerce | Kontakt
SvetHostingu.cz | NetKonto.cz | SeniorTip.cz
© 2005-2024 NETtip.cz