Rodina serverů:    KatalogTip.cz    SvetHostingu.cz    NetKonto.cz    SeniorTip.cz
Vyhledávání v katalogu
Vyhledat           
Mapa krajů ČR
Jste v kategorii:    Služby > Výpočetní technika > Radiokomunikace, telekomunikace
Výpis obsahu kategorie můžete omezit na kraje:
Nalezené záznamy
First Construction s.r.o.   Pobřežní 95/74, Praha 8
Montáž ocelových konstrukcí, halových systémů,elektroinstalační práce,telekomunikace,montáž systémů SHZ.
Zbyněk Gottvald   Ježkovice 89, Ježkovice
Prodej,montáž a servis telekomunikační tech-niky.Nabídka analogových,digitálních a IP ús-tředen včetně příslušenství.Dodávka slabo-proudých technologií -*EZS,EPS,CCTV,dom.telefonů.
KEY a.s.   Molitorovská 324/9, Praha 10
Projekty, montáže, servis a poradenství - datové sítě, struktura, bezdrátové přenosy dat, bezdrátové připojení k internetu, ostatní informační a komunikační technologie, zabezpečení majetku a osob, výpočetní technika, projekční AV technika aj.
AVR Realizace staveb s.r.o.   Lochotínská 35, Plzeň
Stavby, obchod , zprostředkování , telekomunikace.
ELEKTRONIKA   Tržní 84, Kaplice
Montáže pobočkových telefonních ústředen, strukturovná kabeláž,montáže telefonních automatů. Montáž bezpečnostních systémů s připojením na PCO.
GreenCube, s.r.o.   Ingrišova 1383/3, Praha 10
Naši ochotní a vyškolení odborníci Vám poskytnou profesionální telekomunikační řešení (Internet, VoIP, televize), konzultační služby v oblasti IT&ICT, správu a servis počítačových sítí, služby PC servisu a PC pohotovosti.
Instalace, servis, telekomunikační technika, slaboproud, silnoproud.
MALAFA SERVIS - telekomunikace   Rokycanova 1333, Písek
Dodávky a servis: GSM brány, digitální tel. ústředny, mobilní tel., počítačové sítě LAN a WAN, tvorba www stránek a aplikací, kancelářský software, kamerové a bezpečnostní systémy, protipožární poplachové systémy, slaboproudé rozvody, dveřní komunikátory.
Miracle Network, spol. s r.o.   Dubečská 67, Praha 10
Společnost vyvíjí, vyrábí a prodává bezdrátové přenosové systémy. Nabízí komunikační jednotky pro LAN, WAN aplikace, pro přenos dat a hlasu; mikrovlnné jednotky pro různé frekvence a optické hlavice.
MOBILSHOCK   , LIPNÍK NAD BEČVOU
Internetový prodej mobilních telefonů a příslušenství
RACOM, s. r. o.   Mírová 1283, Nové Město na Moravě
Vývoj a výroba rádiových modemů, telekomunikační systém Morse pro paketový přenos dat, privátní datové sítě pro stacionární i mobilní aplikace, poskytování telekomunikační služby přenosu dat, osazování desek plošných spojů technologií SMT.
TELMONT s.r.o.   Pod Višňovkou 21, Praha 4
Telekomunikační systémy Ericsson, mobilní telefony a příslušenství Ericsson, strukturované kabeláže Molex, náhlavní soupravy Plantronics, bezpečnostní systémy, přístupové a docházkové systémy, dveřní systémy SSS SIEDLE a Fermax, kamerové systémy.
Vojtěch Horníček   Jehnědí 52, Ústí nad Orlicí
Prodej a montáž satelitů a satelitní techniky. Zajištění měření signálu a sestavování systémů na zakázku. Poskytování odborného poradenství.
INEQ Office s.r.o.   Žerotínova 1051/19, Ostrava
Firma zabývající se převážně prodejem a instalací, telefonní ústředny,telefonní přístroje a další produkty z oblasti telekomunikací. Zabezpečovací systémy,výpočetní technika. www.ineq.cz
PV elektronické systémy   Hostivítova 347, Písek
Dodávky a montáž elektronických systémů pro zabezpečení objektů - zabezpečovací a kamerové systémy; komunikační systémy - telefonní ústředny, dveřní komunikátory, GSM a VoIP brány; datové sítě


 
KatalogTip.cz - Katalog | Vyhledávání | Bezplatná registrace | Editace údajů | Ceník | Inzerce | Kontakt
SvetHostingu.cz | SeniorTip.cz
© 2005-2024 NETtip.cz