Rodina serverů:    KatalogTip.cz    SvetHostingu.cz    NetKonto.cz    SeniorTip.cz
Vyhledávání v katalogu
Vyhledat           
Mapa krajů ČR
Jste v kategorii:    Služby > Půjčovny
Výpis obsahu kategorie můžete omezit na kraje:
Podkategorie
Nalezené záznamy
Ing. Jaroslav Nušl   Jabloňová 11, Praha 10
Prodej a pronájem zvukové a světelné techniky. Instalace systému pro řízení světelné techniky hudbou. Vývoj a prodej techniky řízené protokolem DMX512.
IQ navigace   U Jízdárny 603, Velká Polom
Internetový obchod zaměřený na prodej přístrojů a pomůcek pro navigaci v terénu. Nabízíme GPS navigace s příslušenstvím, navigační mapy,radiostanice,plastické mapy,plány měst a průvodce.Půjčovna GPS navigací.
Jiří Slavík - MikroS   Mánesova 1765, Hořice
MikroS - Váš LYNX Partner - Prodej a servis mobilní telefonů, výpočetní a kancelářské techniky, příslušenství GSM, elektroniky, elektrotechniky, nářadí, průmyslového zboží, zemědělské techniky, systému Gripple. Otevřeno 7 dní v týdnu.
ADAM leasing   Pavelčákova 17, Olomouc
Zprostředkování leasingu na automobily,půjčovna a servis automobilů, karosárna a lakovna, najdete nás i na webu www.adam-rent.com
Limousine Car Spiritka   Sušická 21, Praha 6
Pronájem limuzín a luxusních minibusů, cestovní agentůra, průvodci, ochrana osob, konferenční servis.
Plošiny Brno Vavřich nabízí pronájem : plošina montážní, pracovní, vysokozdvižná, teleskopická Brno a okolí. Plošiny Avia MP 16 SUB dosah 16 m. Plošina Nissan - teleskop dosah 19 m.
Nejlevnější autopůjčovna v regionu - pronájmy všech typů vozidel i vozidla pro 9 osob, minibusy, mikrobusy, kilometrovné, havarijní pojištění povinné ručení, dálniční známka, dětská autosedačka zdarma.
...AUTOPŮJČOVNA Brno Uherské Hradiště Zlín Uherský Brod...   http://www.autopujcovna-zlin.pujcovanivozidel.cz/, Zlín
Nejlevnější autopůjčovna v regionu - pronájmy všech typů vozidel i vozidla pro 9 osob, minibusy, mikrobusy, kilometrovné, havarijní pojištění povinné ručení, dálniční známka, dětská autosedačka zdarma.
ABAcar Auto Praha low cost car rental   Revoluční 23, Praha 1
Autopůjčovna,rent a car.Pronájem vozů všech kategorií,půjčovna skútrú,rent a scooter prague.
Autopůjčovna - Libor Salajka   Chaloupky 14, Břeclav
Dlouhodobý a krátkodobý pronájem automobilů.
Autopůjčovna a autoservis Jirka   Udánky 16, Mortavská Třebová
Pronájem osobních automobilů a přívěsných vozíků od 500 kg do 1500 kg,opravy vozidel ,příprava k STK, odtahová služba NON-STOP
Provozujeme levnou autopůjčovnu osobních a užitkových dodávkových vozidel, minibusů pro 9 osob. Kilometrovné, dálniční známka, pojištění a přistavení vozidla ZDARMA. www.autopujcovnazlin.cz
Pronájem vozů značek Audi, Mercedes, Ford, Seat a Škoda. Minibusy, dodávky, auta s automatickou převodovkou. Přistavení vozidel na letištích v ČR a sousedních zemích.
Provozujeme levnou autopůjčovnu osobních a užitkových dodávkových vozidel, minibusů pro 9 osob. Kilometrovné, dálniční známka, pojištění a přistavení vozidla ZDARMA. www.autopujcovnazlin.cz
cheap cars s.r.o. Autopůjčovna    nábřeží Závodu míru 1857, Pardubice
Pronájem automobilu převážně značky Škoda v Pardubicích a okolí, přistavení vozu zdarma.
Czechocar CS a.s. Rent a Car   5.května 65, Praha 4
Evropské služby za české ceny... Pronájem vozů, velký výběr vozového parku a variací poskytovaných služeb
Dušan Bogdan   Pod Skalkou 121/1, Přerov
Pronájem montážní plošiny s obsluhou a dosahem do 16 metrů, servis manipulační techniky,výtahů,zametacích a mycích strojů,revize elektrospotřebičů a ručního elektrického nářadí. www.bogdan.cz
FLAR s.r.o.   Nad Kazankou 24a, Praha 7 - Troja
Pronájem prezentační a kongresové techniky. ´ VELKOPLOŠNÉ PROJEKCE - SVĚTLA - ZVUK - PODIA - SUPPORT Půjčovna projektorů, plazem, pláten, notebooků.
Půjčovna elektrického ručního nářadí HILTI. Jsme dlouhodobým partnerem HILTI. Půjčíme Vám perfektně udržované profesionální nářadí pro Vaši stavbu za nejlepší ceny. Bourací kladiva, vrtačky, brusky, nastřelovací pistole.
Partyservis98, a.s.    Spojovací 671, , Hradec Králové
Produkční agentura partyservis98, a.s. nabízí párty stany, pronájem párty stanů, catering, cateringové služby, ale také službu v oboru školící středisko.
Pujcujeme kvalitní a spolehlivé vozy zn.Audi VW Škoda Peugeot a Mercedes za velmi výhodných podmínek, garance odtahu vozu při poruše i v zahraničí, odtah až 500km.Asistence nonstop, solidní jednání, nepočítáme ujeté km.
Půjčovna turistických koloběžek   Nám. Míru 34, Mšeno
Kokořínskem na koloběžce. Půjčovna turistických koloběžek Mšeno – individuální pronájmy, doporučené trasy, linky cyklobusu, speciální programy pro skupiny a firemní akce, ubytování.
Jednoduchá stanová zastřešení techniky a kapel na oslavách, svatbách, společenských akcích.
STAVEBNÍ STROJE Kristen   Pekařská 81, Opava
Stavební stroje: Prodej - Půjčovna - Servis. Otevřeno: Po - Pá 7 - 15 hod.
AUTOPŮJČOVNA - Uherský Brod - Uherské Hradiště - Brno - Zlín ...   www.pujcovanivozidel.cz, Uherské Hradiště Uherský Brod Brno Zlín
Provozujeme autopůjčovnu, pronajímáme všech typy vozidel i vozidla pro 9 osob,dále minibusy, mikrobusy.Navíc kilometrovné, havarijní pojištění povinné ručeni, dálniční známka a dětská autosedačka pro vás bude zdarma.
Autopůjčovna Brno, Zlín, Vsetín, Uherské Hradiště   Osvoboditelů 1807, Uherský Brod
Provozujeme levnou autopůjčovnu osobních a užitkových dodávkových vozidel, minibusů pro 9 osob.Města kde nás znáte: Brno, Hodonín, Holešov, Kroměříž, Kunovice, Luhačovice, Strážnice, Uh.Hradiště,Uh.Brod, Vsetín, Zlín.
autopůjčovna PetrolCar   Holečkova 25C, Praha
autopůjčovna PetrolCar nabízí vozidla osobní, mikrobusy,terénní,luxusní a vozidla s automatickou převodovkou,autopůjčovna PetrolCar půjčuje vozidla bez omezení najetých kilometrů, žádné skryté poplatky
Půjčujeme bourací a vrtací kladiva s nástroji zdarma, míchačky na 230 i 380V, úhlové brusky i s kotouči, hořák na propan-butan, vrtačky, řezačky na obklady a dlažbu, lamačku na zámkovou dlažbu a další


 
KatalogTip.cz - Katalog | Vyhledávání | Bezplatná registrace | Editace údajů | Ceník | Inzerce | Kontakt
SvetHostingu.cz | NetKonto.cz | SeniorTip.cz
© 2005-2024 NETtip.cz