Rodina serverů:    KatalogTip.cz    SvetHostingu.cz    NetKonto.cz    SeniorTip.cz
Vyhledávání v katalogu
Vyhledat           
Mapa krajů ČR
Jste v kategorii:    Služby > Služby občanům a podnikatelům > Úklidové práce
Výpis obsahu kategorie můžete omezit na kraje:
Nalezené záznamy
Monimart-úklidové služby   Havlíčkova 517, Slavkov u Brna
MONIMART Nabízí: -běžný denní úklid -generální úklid -mytí oken -úklid po řemeslnících -pravidelný úklid firem a kanceláří -a další úklidové práce dle přání zákazníka
Deratizace Praha   Ulrychova 8, Praha 6, Praha
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, likvidace nežádoucí zeleně, vyklízení sklepů, světlíků a půd, ochrana proti holubům, vyklízení holubího trusu, čištění fasád s nástřikem proti pavoukům, hygienická správa budov, běžný úklid.
ALION s.r.o.    Lešenská, Praha
Úklidová firma Alion Praha – zajišťujeme úklid kanceláří, úklid domácností, mytí oken, čištění koberců v lokalitě Praha.
ANTRA, s.r.o.   Cihelní 2581/81, Ostrava
Úklidová firma Antra s.r.o. nabízí úklid, úklidové práce, průmyslová čištění, pomocné stavební práce i stěhování v lokalitě Ostrava.
Stěhování a vyklízení objektů po ČR + přeprava zařízení do 24 tun + autodoprava.
Aleš Zeman   Poděbradova 3213, Kladno
Profesionální úklid od A do Z. Pravidelný i jednorázový úklid firem a domácností.
ANDROMEDA   Boleslavská 12, Praha 3
Úklidové práce - mytí oken, čištění koberců, generální úklidy, běžné úklidy v domácnostech, v kancelářích i ve školách, úklidy společných prostor domů atd.- veškeré úklidové práce mimo výškových (neslaňujeme... :) )
Bee At Work   , Praha
Jsme mladý dynamický tým, který se Vám ušetří drahocený čas! Nabízíme Vám například tyto služby: Hodinový manager, Hodinový manžel, Hodinová hospodyňka, Hodinový ajťák! Neváhejte nás kontaktovat a ušetřit Váš čas!
Bonina - úklid   , Kralupy nad Vltavou
Kompletní úklidový servis pro kanceláře, obchodní prostory,školy,zdravotnická zařízení, bytové domy i domácnosti.Mytí oken a výloh,čištění koberců,...
Boušek s.r.o – zahradnické práce   Poděbradská 186/56, Praha 9 - Hloubětín
Provádíme zahradnické služby, od projektování zahrad po její realizaci, zabudování závlahového systému. Děláme práce v oblasti údržby zeleně, řez stromů, úklid sněhu.
Číma Liberec - L.Hochmanová   Londýnská 10/99, LIBEREC 11
Přistavujeme kontejnery do 9m3 na odpad, suť, a jiný odpad. Čištění kanalizace hydročističem, vyvážení septiku a žump odvoz fekálií.Doprava a dodej písku,štěrku a jiného stavebního materiálu.Havarijní služba.
Čistící a úklidové práce Karlovy Vary   Loketská 10, Karlovy Vary
Kompletní úklidové práce Karlovy Vary - mytí oken čištění koberců
CLEAN HOUSE, s.r.o.   Štítného 11, Ostrava-Mar.Hory
Úklid domácností pravidelný a nárazový podle potřeb a přání, úklid po malířích, čištění koberců suchou cestou, údržba zahrady, péče o starší osoby, doprovod k lékaři, úklid kanceláří.
CLEAN SERVIS, a.s.   Příkop 4, Brno
Služby úklidové a čistící vč. dezinfekce, jednorázové úklidy, impregnace, polymerizace, krystalizace, čištění žaluzií - čištění výpočetní a jiné elektrotechniky- poradenství v oblasti přípravy a zavádění systému jakosti dle norem ISO 9000
Danbert - Daniel Štych   U Vlastního Krbu 1112, Teplice
Úklidové služby pro firmy a domácnosti
Komplexní úklidové služby v Karlových Varech a okolí: mytí oken, výloh a zimních zahrad, čištění koberců, čalouněného nábytku, aut, úklidy bytů, kanceláří a průmyslových objektů, úklid společných prostor, mytí lustrů a světel ...
Jan Kropáček - LIMEX   Počernická 368/59, Praha 10
Úklidové práce, správa a provoz objektů, obslužné administrativní práce
Jan Loffler -KAMET   Příčná 7, Rudolfov
ČISTENI KANALIZACE, DOMOVNICH ODPADU ,STOUPACEK ,GULI ,DEST, VPUSTI , KANAL, ŠACHET ,DEŠT GEIGRU ATD.
Jiří Dohnal – Úklid Mýval   Řídeč 268, Šternberk
Úklidová firma Úklid Mýval nabízí komplexní úklidové služby pro domácnosti i firmy v rámci Olomouckého a Moravskoslezského kraje – úklid bytů, úklid kanceláří, úklid bytových domů, úklid venkovních prostor.
Karel Hynek   Sportovců 193, Kutná Hora
Výškové práce Praha – zajišťujeme práce ve výškách jako mytí oken, nátěry fasád, čištění okapů i úklidové práce a služby Praha.
Lenka Vogničová    Evropská 516 / 10, Praha 6
AB úklidové práce zajišťují úklid domácností a úklid kanceláří a další úklidové práce v lokalitě Praha a Středočeský kraj.
Marek Dobrovanský   Sámova 929/20, Praha-Vršovice
Čištění koberců, čalouněného nábytku i automobilů mimo polstrování. Nabízím úklidové práce - mytí oken, polymerové vosky, renovace mramoru a parket.
Markéta Grabeinová - BabySitting   U Jeslí 1, České Budějovice
Hlídání dětí, péče o seniory a komplexní služby v domácnosti od A až do Z..
Michal Šilc   , Kroměříž
Nabízíme kompletní vyklízecí práce(vyklidíme Vaše byty,RD,půdy,sklepy,suť atd.).pronajmeme Vám 3 m3 nebo 9 m3 kontejner na odpad,provedeme urgentní úklid kontaminovaných oběktů
Monimart   Havlíčkova 517, Slavkov u Brna
nabízí za rozumné ceny pohodlný úklid v oblasti rodinných domů a bytů, obchodních prostor, kanceláří a škol, panelových domů, hotelů, penzionů
Petr Sodomek-DERATO   , Sudkov 125
Kompletní servis deratizace,dezinfekce,dezinsekce.Sanace dřeva napadeného dřevokazným hmyzem.Ochrana proti ptactvu.Antigrafitti.Broušení kamenných podlah,schodišť.
Pro Bank Security a.s.   Václavské náměstí 21, Praha 1 - Nové Město
Pro Bank Security a.s. zajišťuje tyto služby: fyzická ostraha objektů, technická ochrana, pult centrální ochrany objektů, převoz finančních hotovostí a cenin, úklidové služby a správa nemovitostí.
Radek Opočenský   Do Žlábku 856, Jilemnice
Deratizace-hubení škodlivých hlodavců,Dezinfekce-ničení mikroorganismů,Dezinsekce-odhmyzení,hubení škodlivého hmyzu,+dřevokazného hmyzu,praxe+zkušenosti 20let,+certifikace,mobil:603725284,www.deratizace-dekop.cz
Saxana Group - Úklidové služby   Plovární 1, Plzeň
Čisté pracovní a životní prostředí je základem a nutností. Svoji činností Vám tyto podmínky zajistíme a nastavíme kvalitní standard.
Úklidové a čistící práce, předkolaudační úklidy,denní úklidy objkektů, čištění koberců, mytí oken, čištění výrobních hal...
Stanislav Rapant   Klapálkova 3137/14, Praha
Úklidové služby RAPANT – specialista na úklidové služby a úklidové práce Praha. Uklidové služby Rapant zajišťují jednorázový úklid, pravidelný úklid, čištění koberců, mytí oken, mytí výloh.
Stěhování - PSS   Turkova 828, Praha
Naše společnost se profesionálně zabývá službami v oblasti stěhování a autodopravy, a to jak v Praze, tak i po celé České republice a Evropě. http://www.stehovani-pss.cz
Svačina a Jirout Česká republika a.s.   Novodvorská 1010/14, Praha
Poskytujeme úklidové služby, hygienické systémy, ostrahu, údržbu zeleně, správu nemovitostí,facility managemet a hostinskou činnost pro závodní stravování a provoz kantýn..
Úklidová firma Best Ostrava s.r.o. - úklid Ostrava   Nádražní 3223/138D, Ostrava, Moravská Ostrava a Přívoz
Úklidová služba BEST OSTRAVA s.r.o. v regionu Ostrava a Moravskoslezského kraje nabízí například úklid kanceláří, úklid domácností, úklid výrobních hal, úklid po řemeslnících, úklid společných prostor v bytových domech apod.
Vyklízení prostor-Jonáš   , Celé severní Čechy
Vyklízení půdních prostor,domy,sklepy,byty,odvoz starého nábytku,všech nepotřebných věcí,následný úklid.Oboustraná spojkojennost.
Zuzana Dvořáková   Strojnická 1429/9, Praha 7
Jsme specialisté na úklid domácností (například byty, vily, rodinné domy i ostatní bytové prostory). Máme profesionální proškolené pracovnice se zkušenostmi (ženy starší 18-ti let). Nabízíme jednorázové i pravidelné úklidy.


 
KatalogTip.cz - Katalog | Vyhledávání | Bezplatná registrace | Editace údajů | Ceník | Inzerce | Kontakt
SvetHostingu.cz | NetKonto.cz | SeniorTip.cz
© 2005-2019 NETtip.cz