Rodina serverů:    KatalogTip.cz    SvetHostingu.cz    NetKonto.cz    SeniorTip.cz
Vyhledávání v katalogu
Vyhledat           
Mapa krajů ČR
Jste v kategorii:    Služby > Agentury a kanceláře > Školící a vzdělávací
Výpis obsahu kategorie můžete omezit na kraje:
Nalezené záznamy
Andrea Lišková   Jeronýmova 300, Strakonice
Nezávislá certifikovaná instruktorka programu znakové řeči pro batolata Baby Signs® a nezávislá distributorka produktů Baby Signs®
Michal Jakub TOMEK   Nová 1811, Hranice
Školení v oblasti kláves a MIDI. Výuka hry na keyboard. Kulturní produkce. Nahrávání zvukově-obrazových záznamů. Překladatelství (AJ,NJ,slovenština). Projektování elektrických zařízení. Zprostředkování obchodu a služeb.
Podnikový ekolog    Jaselská 7, Liberec
Nabízím služby externího podnikového ekologa. Zajišťuji plnění norem dle platné legislavy, za účelem minimalizace sankcí ze strany kontrolních úřadů.
Veronika Bubeníčková   Teplická 26, Praha 9
Projekt zaměřený na inovaci ve vzdělávání. Semináře, odborné posouzení, vzdělávací konzultace.
NO FEET   Bezručova 3, Brno
Jsme brněnské taneční, stepařské a hip hop studio NO FEET. Nabízíme: - Kurzy stepu a jazzu - Individuální lekce - Předtančení - Vystoupení na objednávku
Duhové srdce   Lidická 699/17, Brno
Masáže lymfatické,klasické a kraniosakrální. Výuka Cchi-kung,Alikvotní zpěv,mandala, Automatická karmická kresba,RUŠ metoda, Harmonizace čaker,diagnostika, Reiki - předávání energie,Baňkové masáže,moxování
Duhové srdce   Lidická 699/17, Brno
Masáže lymfatické,klasické a kraniosakrální. Výuka Cchi-kung,Alikvotní zpěv,mandala, Automatická karmická kresba,RUŠ metoda, Harmonizace čaker,diagnostika, Reiki - předávání energie,Baňkové masáže,moxování
Jan Čapek   U Potůčku, Liberec
Školení a konzultace EPLAN, překreslení projektů, výpomoc s projekty. Workshopy GTD (Getting Things Done).
Miroslav Ševečka - doucseonline.cz   Božetěchova 2673/102, Brno
Zaměřujeme se na doučování cizích jazyků a ostatních běžně vyučovaných předmětů základních, středních a vysokých škol, a to v rámci celé České republiky. Doučování probíhá online či u Vás doma.
Zahraniční studijní pobyty, zájezdy školních kolektivů, au-pair pobyty, work USA, akademický rok, tuzemské kurzy angličtiny v Brně, specializované kurzy pro silně motivované profesionály a podniky, prodej elektronikých překladových slovníků.
Amadeus - jazyková agentura   Schweitzerova 50, Olomouc
Výuka jazyků, překlady, tlumočení. Olomouc, Praha, Brno.
Anglická školka Eufrat s.r.o.   Pallova 42/8, Plzeň
provoz anglické školky, pořádání víkendových pobytů s dětmi, výuka angličtiny, jazyková škola
C.T.I. - LANO   , Hynčice 147
Odborné služby a činnosti v oblasti technických zařízení, vzdělávání, bezpečnosti práce, požární ochrany a prevence.
Prázdninové pobytové intenzivní kurzy angličtiny, mezinárodní studentský tábor s angličtinou, pobytové intenzivní kurzy angličtiny 2005/06, intenzivní pobytové kurzy angličtiny pro začátečníky, firemní kurzy angličtiny, polštiny, češtiny pro cizince.
Centrum dalšího vzdělávání - Jabok   Salmovská 8, Praha 2
Centrum dalšího vzdělávání Jabok působí při VOŠ Jabok, která připravuje pro praxi soc. pracovníky, soc. pedagogy a pastorační pracovníky. CDV Jabok nabízí vzd. kurzy pro nejširší veřejnost - další info: http://cdv.jabok.cz
CRM business s.r.o.   Ostřetín 216, Holice
Zabýváme se poradenstvím, školením, zprostředkováním eventů. Školíme z oblasti obchodních dovedností. Tj.: Prezentační dovednosti, marketing, coaching, apod.
EDUX s.r.o.   Kašparovo nám. 3, Praha 8
Společnost se specializuje na vzdělávání jednotlivců (otevřené kurzy) a společností (akce na zakázku) v oborech - účetnictví, daně, telemarketing, management a prodejní dovednost se zaměřením malé a střední podniky.
GAMA - Jiří Gavlík   Krakovská 1095, Ostrava-Hrabůvka
Vzdělávací středisko s akreditací MŠ ČR - Pro organizace i jednotlivce: kurzy pro obsluhu stavebních strojů;kurzy obsluh motorových pil a křovinořezů.
Glossa, s.r.o.   Jindřišská 11, Praha 1
Jazyková škola Glossa působí na trhu od roku 1992. Pro veřejnost otevíráme v Praze jazykové kurzy. Firemní jazykové kurzy zajišťujeme na celé ČR. Pořádáme i úspěšné roční pomaturitní studium s britským certifikátem
HEUREKA jazyková škola   Poštovská 8, Brno
Firemní, individuální, skupinové kurzy. Jazyky: angličtina, němčina, španělština, francouzština, řečtina, portugalština, ruština, chorvatština, italština a další.
Jazykové kurzy s.r.o. - Jazyková škola   Špitálská 885/2a, Praha 9 - Vysočany
Jazyková škola - Jazykové kurzy pro firmy a organizace i širokou veřejnost.Pořádáme semestrální jazykové kurzy, letní jazykové kurzy, individuální jazykové kurzy.
JobPriority - práce, zaměstnání, brigády   Mánesova 1138/50, Praha 2
JobPriority - moderní portál práce s nabídkou více než 25 000 práce, zaměstnání, brigád. Informace z trhu práce - články, videa, diskuze, poradna. Adresář firem, úřady práce. Inzerce pro firmy zdarma!
Kurzy Pedant - celoživotní vzdělávání dospělích   Na Rybníku 379, Nové Město nad Metují
Nabízíme rekvalifikační kurzy manikůra, pedikůra, kosmetika, vyzážistika, nehtová modeláž a další, zastoupení profi materiálu Neways
Lingua Centrum jazyková škola   U stadionu 10, Olomouc
Jazyková škola, jednoleté denní pomaturitní studium, kurzy pro veřejnost všech stupňů pokročilosti, kurzy pro podniky a firmy, překlady a tlumočení, angličtina, němčina, španělština, francouzština, italština, ruština, čeština pro cizince.
MERKUR TOYS s.r.o.   Husova 363, Police nad Metují
Výroba stavebnice MERKUR, výroba funkčních parních strojků MERKUR, výroba vláčku MERKUR ve velikosti "0", výroba dětských vozítek a nářdí na písek
Mgr. Petra Částková   Bratří Štefanů 799/8, Hradec Králové 3
Alternativní psychoterapeutické metody péče o lidi i zvířata nabízí klinická psycholožka Mgr. Petra Částková, terapii i kurzy. Metody: kineziologie, arteterapie, SRT, CESTA (Bays), rodinné konstelace.
Myslete velkoryse   , Praha
Chcete se naučit přemýšlet v širších souvislostech? Chcete zvětšit pomyslnou vzdálenost mezi ušima? Chcete mít na myšlení velkoobchodní slevu? Přijďte se podívat, možná se poučíte. Myslete velkoryse!
Podium styl   Krymská 136/20, Praha - Vršovice
Studio PODIUM STYL nabízí kurzy, které Vám pomohou k rozvoji Vaší osobnosti v oblasti pohybu, vystupování, jednání, oblékání a společenského chování.
ProfiMarket, s.r.o.   Náměstí ČSA 9, Český Těšín
Počítačová škola, kurzy a semináře pro vzdělávání v oblasti IT, Rekvalifikační kurzy akreditované MŠMT, prodejna výpočetní techniky a příslušenství, dodávky pro firmy a organizace, servis, instalace i na místě u zákazníka.
Radovan Bečák   , Ostrava
Vysoce účinné prodejní taktiky a strategie, které vám pomohou získat více zákazníků a trvale prosperovat.
Individuální a párové konzultace, lektorská činnost, průzkum zákaznického prostředí, rodinná terapie a konzultace, semináře a workshopy, sociální služby, supervize, školení, vzdělávání.
Vzdělávací centrum a Dluhová poradna   Nádražní 172, Ostrava
Dluhová poradna: Poradenství v obl.dluhů, exekucí, insolvence Komunikujeme s věřiteli, exekutory, rozhodci, dlužníky Sepisujeme návrh na osobní bankrot KOmunikujeme v obl. platebních rozkazů
Vzdělávací centrum Pečecka   Tř. Jana Švermy 141, Pečky
Školící a vzdělávací činnost, jazykové kurzy AJ a NJ, počítačové kurzy pro veřejnost, školení pro firmy. Pronájem prostor - PC učebna s 12+1 PC, konferenční místnost pro 40 osob.
WIFI Czech Republic   Na Brně 362, Hradec Králové
Pobočka největší vzdělávací společnosti ve střední Evropě. Profesionální trenéři s praxí, mezinárodně uznávané certifikáty, školení nejvyšší kvality.
www.SOUPIS.cz   , p
Kariérová databáze kurzů, práce, škol, základních, středních, vysokých škol a univerzit, vzdělávacích institucí, nakladatelství a vydavatelství, školících akcí jak pro děti, tak i mládež a starší generaci, a to v celé ČR.
Jazyková škola Sentia   Růženínská 317/4, Praha 4
Od roku 1997 Vám naše rodinná jazyková škola nabízí jazykové firemní vzdělávání a veřejné kurzy, speciální balíčky individuální výuky a jedinečné kurzy vedené metodou Helen Doron English pro děti každého věku.
Spocitano.cz   Toužimská 1, Plzeň
Zabýváme se vedením daňové evidence, účetnictví, zpracování mezd a daňových přiznání pro fyzické i právnické osoby. Dále se věnujeme školení v excelu a VBA... http://www.facebook.com/spocitanocz


 
KatalogTip.cz - Katalog | Vyhledávání | Bezplatná registrace | Editace údajů | Ceník | Inzerce | Kontakt
SvetHostingu.cz | NetKonto.cz | SeniorTip.cz
© 2005-2024 NETtip.cz