Rodina serverů:    KatalogTip.cz    SvetHostingu.cz    NetKonto.cz    SeniorTip.cz
Vyhledávání v katalogu
Vyhledat           
Mapa krajů ČR
Jste v kategorii:    Služby > Agentury a kanceláře > Poradenství
Výpis obsahu kategorie můžete omezit na kraje:
Nalezené záznamy
iMEDIACE.cz - Mgr. Irena Stejskalová   Ludmily Konečné 1, Brno
Mediace. Alternativní metoda řešení konfliktů. Způsob, při kterém se sami podílíte na vyřešení vašich potíží. Specializace na rodinnou mediaci - péče o dítě, výchova dítěte, výše výživného, styk s dítětem.
INTRIKÁŘ.cz   Jagellonská 29, Praha 3 - Vinohrady
Cílem je vytvořit veřejnou databázi nesolventních obchodních subjektů na základě vlastních zkušeností spotřebitelů a jiných případně i dodavatelských obchodních nebo výrobních subjektů.
Pavel Minář - EKOSTEP   Chrást nad Sázavou 208, Týnec nad Sázavou
projektová dokumentace, poradenství, úsporné vytápění, větrání, zdravotechnika, nízkoenergetické a pasivní domy, stavby z přirozených materiálů, stavební dozor, dřevostavby
Petr Jirásek   Lípová 1653, Česká Lípa
Zakázková zámečnická výroba, projektová a konstrukční činnost. výroba ocelových konstrukcí
Podnikový ekolog    Jaselská 7, Liberec
Nabízím služby externího podnikového ekologa. Zajišťuji plnění norem dle platné legislavy, za účelem minimalizace sankcí ze strany kontrolních úřadů.
Selský rozum - radí a pomáhá   Lípová 1653/12, Česká Lípa
Poradenství v různých oblastech života. Od lásky přes různé životní situace či problémy až po základní znalost práva. Sepsání životopisu, žádostí a smluv různého charakteru.
promotoristy.com   Generála Lopaty, Pardubice
Portál co se zabývá vším okolo automobilů.Diskuze o problémech s automobilem,o situacích na silnicích,zkušenosti s automechaniky,tipy na dovolenou automobilem,a mnoho dalších informací.
Akustika Brod s. r. o.   Žižkova 1667, Havlíčkův Brod
zpracování akustických studií, posouzení zvukové izolace stavebních konstrukcí, poradenství v akustice, návrh protihlukových opatření měření hluku opravy reproduktorů profi
Bruthans Petr ELCON   Průběžná 41, Praha 10
Poradenství firmám pro připravenost na vstup do EU, Vedení účetnictví, kompletní servis, Celní deklarace, zastupování při celním řízení, poradenství.
Nevěříte již žádným dietám? My poradíme, jak zhubnout přirozenou cestou a trvale. Nabízíme ověřené programy redukce váhy založené jen na přírodní bylinné bázi.
Duhové srdce   Lidická 699/17, Brno
Masáže lymfatické,klasické a kraniosakrální. Výuka Cchi-kung,Alikvotní zpěv,mandala, Automatická karmická kresba,RUŠ metoda, Harmonizace čaker,diagnostika, Reiki - předávání energie,Baňkové masáže,moxování
Michal Heinzke   Černý chodník 114, Neplachovice
Pojišťovací poradce Allianz pojišťovny a.s. -auto pojištění -pojištění nemovitosti a domácnosti -životní pojištění -penzijní připojištění -cestovní pojištění -více informaci na www.heinzke.cz
Šárka Ksandrová   Studentská 1773, Ostrava
Essens-Club - Parfémy, kosmetika, Colostrum, Aloe Vera. Vysoká kvalita, nízká cena, Kvalitní marketingový systém - možnost spolupráce
Centrum redukce váhy   Alešova 1420, Rakovník
Poradenství v oblasti zdravého životního stylu a péči o pokožku těla.
Centrum zdraví výživy   Na Chuchli 776, Klatovy
Poradenství ohledně redukce váhy a zdravé výživy.Prodej produktů zdravé výživy
Poradenství v oblasti snižování nadváhy pomocí osvědčených redukčních programů vyrobených výhradně z rostlinných produktů
INTRA-čistě přírodní produkt z 23 druhů bylin,kořenů a kůr rostlin z celého světa.Zajistí detoxikaci organismu,posílí imunitní systém,vyřeší spoustu zdravotních potíží. Zasíláme formou dobírky po celé ČR.
MANECO reality   Šumavská 525/33, Brno
Realitní agentura poskytující služby v oblasti prodeje nemovitostí. Kompletní servis prodeje od A do Z. Mohu nabídnout znalosti z prodeje pozemků (stavební, rekreační a investiční), prodeje bytů, rodinných domů nebo projektů.
NEW ELTOM Ostrava, s.r.o.   Čujkovova 30, Ostrava - Zábřeh
Bezpečnost a ochrana zdraví při práci a hygiena práce, revize technických zařízení, požární ochrana, prohlášeni o shodě výrobku.
Stanislav ZELINKA   Dlouhá 81c, Havířov
Pojišťovací a finanční poradce. Životní, úrazové, penzijní, majetkové pojištění. Stavební spoření, zhodnocení financí, pojištění automobilů.
Advokat JUDr. Jan Vajda   Hviezdoslavovo námestie 201, Námestovo
Poskytování právních a advokátních služeb ve všech oblastech práva. Spisuju smlouvy, žaloby, právní podání na soudy a vymáham pohledávky.
Aller Service s.r.o.   K vodárně 1507, Dobříš
Vedení účetnictví, daňová evidence, mzdy, daně, daňová přiznání, zastupování na úřadech - FÚ, ČSSZ, ZP, ŽÚ, OR, odesílání veškerých povinných hlášení, pomoc při založení firmy, dovoz a vývoz EU i mimo EU...
ARTIQ, v.o.s.   Svitavská 29, Brno
ARTIQ - továrna na reklamu již od roku 1995 pomáhá svým partnerům zvyšovat jejich zisk.reklama, reklamní a marketingová agentura, tiskoviny, propagace, netradiční dárkové předměty, inzerce, velkoplošný tisk, výstavy, prezentace, nápady.
Astrologické poradenství Robert Zapletal   5.května 1552, Rožnov pod Radhoštěm
Astrologické poradenství v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci a Rožnově, horoskopy osobní a partnerské, plánování početí dítěte, řešení zdravotních, psychických a sexuálních problémů,konzultace pro podnikatele, telefonické poradenství.
Audit účetní závěrky, daňové poradenství, účetní poradenství,metodická podpora při zavádění účetního systému vč. software,metodika účetnictví.
Band-all   6. května 821, Holice
Nizozemská společnost Band-all dává tempo ve vývoji strojů pro aplikaci papírového, či fóliového pásku. Zajišťuje poradenství, záruční a pozáruční servis, dílenské opravy páskovacích strojů, baliček, lepících strojů.
Bc.Eva Šrytrová   , Lhota pod Libčany
Záchrana řidičáků! Zastupování řidičů na úřadech. Poradenství před získáváním bodů a odebráním ŘP.Klub Kryštof:zdarma nonstop tel. pomoc přímo na místě dopravního přestupku, nehody atd.Řidiči nepříjdou o svůj ŘP!
Bee At Work   , Praha
Jsme mladý dynamický tým, který se Vám ušetří drahocený čas! Nabízíme Vám například tyto služby: Hodinový manager, Hodinový manžel, Hodinová hospodyňka, Hodinový ajťák! Neváhejte nás kontaktovat a ušetřit Váš čas!
Business Consulting   Modletice 118, Modletice
Business Cosulting je specializovaná společnost zaměřená na pomoc firmám v rozvoji na poli internetu. Naše dlouholeté zkušenosti nám pomáhají rychle a účinně dosáhnout cíle.
C.T.I. - LANO   , Hynčice 147
Odborné služby a činnosti v oblasti technických zařízení, vzdělávání, bezpečnosti práce, požární ochrany a prevence.
centrum vitality na dlani   , ostrava-přívoz
hubnutí, detoxikace organismu,fixování váhy,
Centrum zdraví a regenerace   Šárovcova 1221, Třebechovice pod Orebem
Poradenství v oblasti wellnes.
Cílený koučink   , Plzeň
Nabízíme individuální a týmový pracovní, životní nebo sportovní koučink. Při pracovním koučování se specializujeme na rozvoj manažerských a obchodních dovedností.
Comarme   6. května 821, Holice
Společnost Comarme produkuje stroje pro balicí průmysl. Stroje Comarme mají vysokou prestiž a spolehlivost. Zajišťuje poradenství, záruční a pozáruční servis, dílenské opravy balících strojů, baliček, lepících strojů .
Vedení účetnictví, mezd, daňové poradenství.
Daniel Lištvan   28. října 829/270, Ostrava
Máte exekuci, platební rozkaz nebo rozhodčí nález a nemáte na úhradu? Znepříjemňují Vám život telefonáty od vymahačů nebo vykonavatelů? Nevíte si rady? Využijte JEDINÉHO ZÁKONNÉHO ODDLUŽENÍ formou OSOBNÍHO BANKROTU.
Dědic and partneři a.s.   Opavská 1110, Ostrava - Vítkovice
Oceňování podniků - znalecká činnost, oceňování pohledávek, profesní ekonomické poradenství
protipožární ochrana, požární ochrana, PO, bezpečnost práce, BOZP, environment, revize elektrických zařízení, odpadové hospodářství, nakládání s odpady, poradenství, školení, ochrana životního prostředí, OŽP
Eva Nováková - Věštba Álpany   5.května 58, PRAHA
Věštba Álpany se soustředí především na diagnostiku zdravotního stavu, finance, podnikání a vztahy. Věštba po telefonu (zvýšený tarif, 50 Kč za minutu vč. DPH) nebo věštba přes e-mail.
Extéria s.r.o.   Hradní 27/37, Ostrava
Firma Extéria poskytuje poradenství, správu a dokumentaci pro bezpečnost práce a požární ochranu. Zpracování požárního řádu, poplachové směrnice, školení, revize zařízení a jiné.
1. Evropské dotace bez papírování. Dotace EU bez průtahů, papírování, bez administrativní a časové zátěže. 2. Media relations a public relations - tým zkušených mediálních pracovníků a kvalitní síť kontaktů v médiích.
František Zeman   Nádražní 1061, Třeboň
Výklad z Mariášových karet, karet Lenormand a Andělských karet, zaměřený na to, co Vás trápí. Osobně i po telefonu. Tel. 608964520 www.vykladkaret.euweb.cz
GARANCIA, s. r. o. Kolín   Karlovo náměstí 89, Kolín
Velkoobchod s kartáčnickým zbožím, realitní kancelář, manažerské centrum - školení, semináře, ekonomické poradenství.
Gm5, s.r.o.   Perná 133, Perná okr. Břeclav
abýváme se komplexním rozvojem osobnosti účastníků našich akcí v oblasti managerských, obchodních a prezentačních dovedností. Naše služby využívají firemní týmy, profesní skupiny, školská zařízení a neziskové organizace.
Ing. Jan Myšička   Malý Okrouhlík 7, Praha
Projekční činnost a poradenství v oblasti tepelné techniky a programu Zelená úsporám. Tvorba projektů vytápění, chlazení, výměníkových stanic, rozvodů a zdrojů tepla, zelená úsporám.
Ing. Pavel Kolář   Jaromíra Matuška 12/24, Ostrava - Dubina
BOZP, bezpečnost práce - komplexní služby včetně provádění školení a auditů systému řízení BOZP. Výkon koordinátora BOZP na staveništi. Zajištění služeb požární ochrany. Nabídka software BOZP.
Italy-design.cz   Boženy Němcové, Chlumčany (Plzeň-jih)
Přímí dovoz a prodej italského nábytku.
Jarmila Sobotková   , Brno
Finanční a zprostředkovatelsé služby
Jindřiška Škochová   , Hlinsko
wellness poradce
JobPriority - práce, zaměstnání, brigády   Mánesova 1138/50, Praha 2
JobPriority - moderní portál práce s nabídkou více než 25 000 práce, zaměstnání, brigád. Informace z trhu práce - články, videa, diskuze, poradna. Adresář firem, úřady práce. Inzerce pro firmy zdarma!
Stránky psích kluků - labradorský retrívr Chadnler od Himalájského cedru a border kolie Bodie Crazy Hola Hopa
LINIE   , Brno
Poradenská činnost v oblasti zdravé výživy
Manažerské dovednosti   Mišákova 468/41, Olomouc - Povel
Rozvoj obchodních, prezentačních a manažerských dovedností. Individuální poradenství, tréninkové kurzy, zážitkové učení a koučování.
Mgr. Petra Částková   Bratří Štefanů 799/8, Hradec Králové 3
Alternativní psychoterapeutické metody péče o lidi i zvířata nabízí klinická psycholožka Mgr. Petra Částková, terapii i kurzy. Metody: kineziologie, arteterapie, SRT, CESTA (Bays), rodinné konstelace.
Moravia Spectrum, a.s.    Horní Lán 9, Olomouc
Školení a poradenství v oblasti bezpečnosti práce ve výškách. Osobní ochranné pracovní prostředky - prodej, půjčovna. Montáž horizontálních a vertikálních záchranných vedení TRACTEL a FABA.
Netia s.r.o.   Bašty 8, Brno
provozovatel serverů: JOBlist - personální server,práce, job, jobs, volná místa MAXINZERT – inzertní portál - inzerce zdarma Hudba2000 - rarity na CD,DVD,LP Internetové obchody -Katalog eshopů
PENTA-servis spol. s r.o.   6. května 821, Holice
Dodáváme široký sortiment strojů a materiálů z oblasti páskovací a obalové techniky, balení,lepení, ovíjení a páskování. Provádíme záruční a pozáruční servis nebo dílenské opravy páskovacích a balicích strojů.
PORADENSKÉ CENTRUM PRO ŽENY - Jana Zamrazilová   Novinářská 7, Ostrava - Mariánské Hory
Poradenství v oblasti psychologie. Uplatnění v rodině, společnosti, v práci včetně prac. příležitostí. Poradenství s podporou astrologie a numerologie.
Realitní kancelář Becker & spol. Liberec a ČR   nám. Dr. E. Beneše 13/5, Liberec
Realitní a finanční agentura zastřešující veškeré realitní, právní, daňové i finanční služby spojené s prodejem, koupí či pronájmem nemovitosti.
Reapress s.r.o.   Revoluční 123/17, Liberec
Reklamní plochy na dopravních prostředcích MHD po celé ČR, pohyblivá reklama-mobilpostery, pronájem indoorových a outdoorových ploch-billboardy, bigboardy, komunikační mixy-strategie, kreativa, mediální činnost
Roman Tmej   Polská 2557, Kladno
Cílem SEO optimalizace pro vyhledávače je zabezpečit, aby se web umísťoval na předních pozicích ve vyhledávači Seznam, ale i také ve světových vyhledávačích (Google, Yahoo, MSN, Bing).
RV Hotel & Restaurant Consulting   Na Vysočanských vinicích 939/16, Praha 9
Klientům z oblasti investorů a provozovatelů v průmyslu hotelnictví, cestovního ruchu a gastronomie.
Safe-T-Surface   Starého 21/2173, Praha
Unikátní protiskluzné ošetření ploch.
Škola manažerského rozvoje   Technologická 372/2, Ostrava – Pustkovec
Školící středisko nabízející studium managementu (akr. MŠMT), odborné semináře, vzdělávací programy...
Smb-Strap   6. května 821, Holice
Firma SMB-Strap se zabývá výrobou strojů na páskování palet, baliček, lepiček, ovíječek, navrhuje a vyrábí páskovací stroje a systémy a nabízí širokou řadu balících zařízení a příslušenství.
SPORT OPAVA s.r.o. PEPA   Zámecký okruh 8, Opava
Fitness centrum. Fitness SHOP + Solární studio. Sportovní klub. Sportovní výživa, sportovní oblečení, pořádání soutěží, poradenství.
TechDesign   Pešinova 267/3, Hradec Králové
Firma TechDesign se zabývá konstrukční činností, designem, vizualizací a animacemi. Zhotovíme výrobní dokumentaci včetně rozpisek a výstupů pro marketing. Naučíme Vás ovládat počítač. Doporučíme a nainstalujeme programy.
TyfloCentrum Olomouc, o.p.s.   I. P. Pavlova 69, Olomouc
Poradenství v oblasti služeb pro zrakově postižené a pomoc při jejich zajištění;-organizování vzdělávacích kurzů;-odstraňování architektonických bariér pro zrakově postižené;-poskytování informací v oblasti elektronických pomůcek.
Individuální a párové konzultace, lektorská činnost, průzkum zákaznického prostředí, rodinná terapie a konzultace, semináře a workshopy, sociální služby, supervize, školení, vzdělávání.
Vozábal Petr Bc.   Široká 46, Bechyně
Nabídka poradenské a konzultační činnosti, zpracování odborných studií a posudků, grafických prací, příprava a vypracování technických návrhů
Nízkokalorické nutriční programy pro tvarování postavy, s energií, pro váš aktivní a zdravý život. Poradenství a konzultace zdarma.
Vzdělávací centrum a Dluhová poradna   Nádražní 172, Ostrava
Dluhová poradna: Poradenství v obl.dluhů, exekucí, insolvence Komunikujeme s věřiteli, exekutory, rozhodci, dlužníky Sepisujeme návrh na osobní bankrot KOmunikujeme v obl. platebních rozkazů
Wellness centrum   , Svitavy
Poradenský ervis v oblasti zdraví, výživy, wellness, zdravého životního stylu. Prodej potravinových doplňků, dodají veškeré potřebné živiny pro vaše tělo, získáte energii, vitalitu!!
ŽDB Hydraulika, s.r.o. Opava   Pekařská 81, Opava
Konstrukční a technologické práce ve strojírenství, mechanické opravy strojů a zařízení, stavba strojů s mechanickám pohonem. Poradenství, projekce.
Bc. Kateřina Březová   S.K.Neumanna 402, Stochov
poradenské služby v ekologii a ochraně životního prostředí, posuzování vlivů na životní prostředí (EIA-SEA), bezpečnostní poradce ADR, školení OŽP, EMS, DEA
Egyptská Tantra masáž Praha   Grafická, Praha 5
Tantra energetická masáž v egyptském stylu s exotickou masérkou. Klient pracuje s energií, dechem a svaly pánevního dna. Používají se nahřáté kameny nebo teplé ručníčky a hebké předměty (kožešina, peří).
Informační systém SynopsIS   Vinohradská 1112/82, Brno-Černovice
Informační systém pro vedení agendy společnosti. Evidence zakázek, správa pohledávek (vazba na insolvenční rejstřík), datové schránky aj.
Ing. Zdeněk Hradecký   Živcová 990/22, Praha-Radotín
Zajišťování plnění zákonných povinností zaměstnavatelů v oblasti bezpečnost a ochrana zdraví při práci, požární ochrana a požární prevence na pracovištích zaměstnavatele.
Jiří Hruška   Kunovice 171, Loučka
Hubnutí,Nabírání váhy,Nárůst energie,Zpevňování těla
MACŮREK s.r.o.   Chomýž 49, Bystřice pod Hostýnem
Firma MACŮREK s.r.o. nabízí elektroizolační laky, polyuretanové zalévací hmoty, lepící tmely a laky, drážkové izolace, bužírky, teplem smrštitelné hadičky, kabelové spojky,a jiný elektroizolační materiál. Http://www.macurek.cz
Videokonzultace   Masaryka, Praha
Portál nabízí on-line konzultace / poradenství odborníků (právní služby - advokáti, psychologie, psychiatrie, pedagogika, účetnictví, IT, cizí jazyky, atd.), doučování studentů (matematika, fyzika, atd.) a učitelů (e-learning).
Zdeněk Bauer - abcRedakce.cz   Kroftova 305/2, Praha
Tvorba textů na objednávku. Publikační, marketingové a reklamní poradenství. Copywriting, ghostwriting, rešerše, webcreating, editoring, jazykové korektury. Tvorba dokumentů, dokumentační služby.


 
KatalogTip.cz - Katalog | Vyhledávání | Bezplatná registrace | Editace údajů | Ceník | Inzerce | Kontakt
SvetHostingu.cz | NetKonto.cz | SeniorTip.cz
© 2005-2024 NETtip.cz