Rodina serverů:    KatalogTip.cz    SvetHostingu.cz    NetKonto.cz    SeniorTip.cz
Vyhledávání v katalogu
Vyhledat           
Mapa krajů ČR
Jste v kategorii:    Služby > Agentury a kanceláře > Marketing
Výpis obsahu kategorie můžete omezit na kraje:
Nalezené záznamy
Apo - Skákací boty, jednokolka   Zengrova 11, Praha
Originální vystoupení na skákacích botách Poweriser. Půjčovna skákacích bot, půjčovna jednokolek, dárkový poukaz na lekci s instruktorem.
Webdecor - Jakub Sodomka   Národní obrany 824/35, Praha
Vývoj a správa webových stránek. Rozvoj internetových projektů a multimediálních prezentací. Návrh log a vizuálního stylu společností. Fotografie a postprodukce. www.webdecor.cz
ABC Českého hospodářství, a.s.   Šostakovičovo nám. 1515, Praha 2
Poptávky po zboží a službách. Rozesílání dodavatelům, výběr nabídek, databáze firem, ekonomické, obchodní informace. České, zahraniční veřejné zakázky, tendry EU. Obchodní příležitosti ze všech oborů.
ADVANCED MEDIA   Pod Vlachovkou 13, Praha
Specializujeme se na mobilní reklamu a naše služby poskytujeme na celém uzemí ČR.Nabízíme pronájem reklamních ploch na-MHD-TAXI-kurýrních-osobních-dodávkových-sportovních -luxusních vozech Reklamní kampaně již od600Kč/měs.
Aukmed s.r.o.   Renoirova 653, Praha 5
Online aukce inzertních ploch a mediálního prostoru. Další služby: analýza trhu, plánování kampaní, nákup reklamního prostoru, poradenská činnost v oblasti marketingu, spotřebitelské soutěže
Filip Wybraniec   Habrová 9, Praha 3
Katalog firem a institucí vám nabízí skvělou možnost jak se zviditelnit na internetu a získat více zákazníků. Přidejte si odkaz ZDARMA a zvyšte tak návštěvnost vašich stránek.
1. Evropské dotace bez papírování. Dotace EU bez průtahů, papírování, bez administrativní a časové zátěže. 2. Media relations a public relations - tým zkušených mediálních pracovníků a kvalitní síť kontaktů v médiích.
Pavel Tahovský - Korektura češtiny   Malá Štěpánská 1930/7, Praha
Nabídka služeb v oblasti jazykové korektury českých textů. Gramatická a stylistická korektura českého jazyka. Opravujeme překlepy, chybná tvrdá a měkká y/i, falešné větné vazby apod. Jazyková korektura češtiny.
Marketingový výzkum, průzkum trhu, sociologický výzkum, demografické analýzy pro NNO, obce a malé a středně velké společnosti. Statistická analýza dat a návrh a tvorba dotazníkových šetření.
TV UPC EXPRESS   Závišova 5, Praha 4
Informačně-zpravodajský televizní program šířený ve všech kabelových sítích společnosti UPC Česká republika a.s. Stanice je zařazena do nejnižší analogové i digitální programové nabídky.
Zdeněk Bauer - abcRedakce.cz   Kroftova 305/2, Praha
Tvorba textů na objednávku. Publikační, marketingové a reklamní poradenství. Copywriting, ghostwriting, rešerše, webcreating, editoring, jazykové korektury. Tvorba dokumentů, dokumentační služby.


 
KatalogTip.cz - Katalog | Vyhledávání | Bezplatná registrace | Editace údajů | Ceník | Inzerce | Kontakt
SvetHostingu.cz | NetKonto.cz | SeniorTip.cz
© 2005-2023 NETtip.cz