Rodina serverů:    KatalogTip.cz    SvetHostingu.cz    NetKonto.cz    SeniorTip.cz
Vyhledávání v katalogu
Vyhledat           
Mapa krajů ČR
Jste v kategorii:    Služby > Agentury a kanceláře
Výpis obsahu kategorie můžete omezit na kraje:
Podkategorie
Nalezené záznamy
INTRIKÁŘ.cz   Jagellonská 29, Praha 3 - Vinohrady
Cílem je vytvořit veřejnou databázi nesolventních obchodních subjektů na základě vlastních zkušeností spotřebitelů a jiných případně i dodavatelských obchodních nebo výrobních subjektů.
Monimart-úklidové služby   Havlíčkova 517, Slavkov u Brna
MONIMART Nabízí: -běžný denní úklid -generální úklid -mytí oken -úklid po řemeslnících -pravidelný úklid firem a kanceláří -a další úklidové práce dle přání zákazníka
Agentura Ceremony   Na Dolíkách 508, Slaný
Rádi Vám zorganizujeme společenské akce typu:Kompletní svatební servis, oslavy všeho druhu, firemní akce, SILVESTRY, loučení se svobodou, slavnostní tabule, setkání tříd, balení dárků, pronájem automobilů, akce na klíč
MANECO reality   Šumavská 525/33, Brno
Realitní agentura poskytující služby v oblasti prodeje nemovitostí. Kompletní servis prodeje od A do Z. Mohu nabídnout znalosti z prodeje pozemků (stavební, rekreační a investiční), prodeje bytů, rodinných domů nebo projektů.
Net21 - WEBDESIGN   Záhumenice 8a, Brno
Webdesign, tvorba www prezentací, grafické návrhy, databázové systémy pro web, internetové obchody, interaktivní webové aplikace, správa již existujících portálů.
NEW ELTOM Ostrava, s.r.o.   Čujkovova 30, Ostrava - Zábřeh
Bezpečnost a ochrana zdraví při práci a hygiena práce, revize technických zařízení, požární ochrana, prohlášeni o shodě výrobku.
PROFI-MEN, v.o.s, personální agentura   Komenského 240, Hradec Králové
Kvalifikovaný výběr řídících pracovníků a specialistů ve všech oborech, vlastní databáze, vzdělávání managementu,komplexní psychodiagnostika, personální audity a další poradenské služby,..nabídka prac.příležitostí,zaměstnání, jobservis.
STUDYMIX s.r.o.   Josefská 15, Brno
Zprostředkování studia v zahraničí, specializace na Austrálii, au pair pobyty, pracovní pobyty Work & Travel a CAMP USA, zajišťování víz, letenek, autobusových jízdenek, pojištění, překladatelská činnost, výuka AJ.
Traveliana s.r.o.   Kunětická 2534/2, Praha 2
Ubytování zahraničních turistů v Praze, mapa Prahy, doprovodné služby. Accommodation in Prague hotels & apartments, map of Prague, virtual tours, free time guides - both for family and business travellers.
AdMark s.r.o.   Pavelčákova 441/14, Olomouc
Člen Asociace českých reklamních agentur a marketingové komunikace. Agentura poskytuje full service.
ADVANCED MEDIA   Pod Vlachovkou 13, Praha
Specializujeme se na mobilní reklamu a naše služby poskytujeme na celém uzemí ČR.Nabízíme pronájem reklamních ploch na-MHD-TAXI-kurýrních-osobních-dodávkových-sportovních -luxusních vozech Reklamní kampaně již od600Kč/měs.
ARCHIKON   Generála Píky 3036/1b, Ostrava - 2
Architektonická kancelář.
ARTIQ, v.o.s.   Svitavská 29, Brno
ARTIQ - továrna na reklamu již od roku 1995 pomáhá svým partnerům zvyšovat jejich zisk.reklama, reklamní a marketingová agentura, tiskoviny, propagace, netradiční dárkové předměty, inzerce, velkoplošný tisk, výstavy, prezentace, nápady.
ATELIER AS - Ing. Vladimír Žák   B.Němcové 1937, Pelhřimov
Projektová a inženýrská činnost.
Cestovní kancelář TILIA   Josefská 5, Brno
Specializovaná cestovní kancelář - ubytování všech kategorií v Holandsku, zájezdy do Izraele, Jordánska, Holandska a na Maltu. Jazykové kurzy angličtiny na Maltě, kurzy italštiny ve Florencii.
CK Martinitour   Velká 23, Ostrava
Itálie, Lido Adriano, Bibione, Rosolina Mare, palmová riviéra, Bibione, Gargano, Kalábrie, San Benedetto, Alba Adriatica, Cesenatico, Rimini, Sicílie, Tropea, Dolomity, Benátky, last minute, aerobic, zájezdy, apartmány, hotel, doprava, lyžování aj.
Domia art s.r.o.   Barvičova 4, Brno
Projektový a inženýrský atelier zajišťující plný stavební managment-Architektonické studie-Projekty staveb-Projekce: vytápění a kotelny, voda, kanalizace, plyn vzduchotechnika a klimatizace-Inženýrská činnost-Dodavatelská činnost.
E-Consulting Czech s.r.o.   Václavské náměstí 36, Praha 1
Kompletní ekonomický servis. Podnikatelské poradenství, vedení účetnictví, daně, mzdy a ekonomické poradenství, účetní supervize, účetní outsourcing, implementace ekonomických informačních systémů včetně nastavení podle potřeb zákazníka
ENERGOECO Karlovy Vary   Poděbradská 3, Karlovy Vary
Inženýrská a projektová činnost.
Falckenberg Financial Services s.r.o.   Jeruzalémská 11, Praha 1
Realitní kancelář nabízející komplexní služby v oblasti nemovitostí.
Fashion Face, s.r.o.   , Přílepy 280
Plánujete účast na veletrhu, pořádáte společenskou akci, výstavu, kongres, konferenci, reklamní kampaň či ochutnávky aj.? Nabízíme: *hostesky *tlumočnice *modelky *fotomodelky
GP sdružení pro geologii   Příčná 3, Karlovy Vary
Ložisková geologie-průzkum, výpočty zásob. Hydrogeologie-zdroje vody, ochranná pásma. Inženýrská geologie-průzkum pro všechny typy staveb, kontrola hutnění. Ekologie-průzkum kontaminace půd i vod, sanace, monitoring, analýzy rizikových faktorů.
Leona Borovská   Štramberská 1090, Kopřivnice
Překlady z češtiny do angličtiny a z angličtiny do češtiny - technické, obchodní, smlouvy, dokumentace, prezentace. Zpracování na PC (Word, Excel, PowerPoint, atd.).
Lithness, spol. s r. o.   Herlošova 1626, Tábor
Lithness, spol. s r. o. je internetová reklamní agentura poskytující full service služby v oblasti internetového marketingu (e-marketing), designu a reklamy. Tvorba www stránek, e-commerce, CMS.
Markéta Grabeinová - BabySitting   U Jeslí 1, České Budějovice
Hlídání dětí, péče o seniory a komplexní služby v domácnosti od A až do Z..
Překlady, výuka a tlumočení z a do francouzštiny, spolehlivost, časová flexibilita, přesnost a stálá spolupráceTraductions, enseignement et interpétation : le francais et le tcheque, fiabilité, flexibilité, exactitude et coopération permanente.
Překlady odborných i neodborných textů z/do více než 25 světových jazyků; soudně ověřené překlady; korektura rodilými mluvčími; tlumočnický servis; hostesky se základní znalostí Aj, Nj, Fr, ..
MSB LOGISTIK s.r.o.   Jeremenkova 88, Praha 4
Analýzy, koncepce, organizace, zásoby, technologické projekty, bezpečnostní předpisy, certifikáty, prohlášení o shodě v logistických systémech.
Novatec marketing, s.r.o.   Absolonova 22, Brno
Databáze firem registrovaných v ČR na CD-ROM, Elektronický monitoring tisku - ekonomických zpráv ze 120 zdrojů, levné letenky - rezervace on-line
OS Niť Ariadnina   M. Kudeříkové 3843/2, Brno
komplexní služby pro rodinu a domácnost
P&P Reality   Žitomírská 22, Praha
Zprostředkovatelská činnost v oblasti realit. Prodej a koupě bytů, domů, pozemků v Praze a jejím okolí.
Patrik Dědič   Nádražní 16, Hustopeče
Tvorba ebooks, převod a přepis textů do ebooks, DTP.
Pera Prodir - Exklusivní psací potřeby   Herlošova 1626, Tábor
Pera Prodir jsou značková pera vysoké kvality vyráběná ve Švýcarsku. Hledáte-li vysokou kvalitu a originálnost provedení, jsou pera Prodir pro vás tou pravou volbou. Pera Prodir si navrhujete ve vlastním designu. Swiss made.
Projektování v oboru zahradní a krajinné tvorby. Druhy projektové dokumentace: generely a pasporty zeleně; projekty parků, zahrad a sídlištní zeleně; dendrologie; ÚSES. Zakázky zpracováváme digitalně, formou GIS nebo klasicky.
PRONETmedia   Stodolní 9, Ostrava
Internet full servis: registrace domén, výroba internetových prezentací, e-shopy, on-line katalogy, správa obsahu, e-marketing, public relations, reklama, DTP.
Realitní kancelář Becker & spol. Liberec a ČR   nám. Dr. E. Beneše 13/5, Liberec
Realitní a finanční agentura zastřešující veškeré realitní, právní, daňové i finanční služby spojené s prodejem, koupí či pronájmem nemovitosti.
Reapress s.r.o.   Revoluční 123/17, Liberec
Reklamní plochy na dopravních prostředcích MHD po celé ČR, pohyblivá reklama-mobilpostery, pronájem indoorových a outdoorových ploch-billboardy, bigboardy, komunikační mixy-strategie, kreativa, mediální činnost
Roman Roun Agency   Vladislavova 16, Praha 1
Exkluzivní zastoupení Martina Dejdara, Kristýny Leichtové a Dany Batulkové. Akce na klíč, umělci, zpěváci, zpěvačky, taneční skupiny. http://www.roun.cz
STIMUL - personální poradenství   Palmovka 553/6, Praha 8
Vyhledávání a výběr zaměstnanců, psychodiagnostika, vzdělávací a tréninkové programy, personalistika - analýzy, audity, koučování, dopravní psychologie. Na českém trhu působíme spolehlivě a stabilně již 10 let.
STUDENT AGENCY s.r.o.   Bašty 2, Brno
Studijní a jazykové pobyty pro děti, dospělé a managery, au pair pobyty, pracovní stáže pro studenty, LONDON EXPRESS, LETENKY.
TICKETPRO a.s.   Klimentská 1515/22, Praha 1
Předprodej vstupenek na kulturní, společenské a sportovní akce v Praze a celé České republice. TICKETPRO - VSTUPENKA DO SVĚTA ZÁBAVY
TICKETSTREAM   Koubkova 8, Praha 2
VSTUPENKY ON-LINE, rezervace a prodej vstupenek na kulturní, společenské a sportovní akce.
WIFI Czech Republic   Na Brně 362, Hradec Králové
Pobočka největší vzdělávací společnosti ve střední Evropě. Profesionální trenéři s praxí, mezinárodně uznávané certifikáty, školení nejvyšší kvality.
Bohemia Guide - cestovní agentura   Slunná 10, Šlapanice
Cestovní agentura pořádající jednodenní autobusové výlety z Brna. Nejčastěji jezdíme do Rakouska, Německa, Maďarska a Polska. Zájezdy, které Vás nezklamou jsou zájezdy do maďarských termálních lázní, zájezdy adventní.
Firemní akce, catering - PM Agency   Komenského nám. 8, Brno
Kompletní servis vašich firemních akcí a konferencí – tipování lokalit, konferenční servis, dodáme vlastní catering, umělecké produkce, doprovodný program, aranžmá, pronájem prostor, zařízení, techniky.
OTTO Czech, s.r.o.   Třída Svobody 639/20, Olomouc
Naše personální agentura se zabývá zprostředkováním práce především v Holandsku a taktéž v České Republice. Zaměřujeme se zejména na nekvalifikovanou a polokvalifikovanou pracovní sílu.


 
KatalogTip.cz - Katalog | Vyhledávání | Bezplatná registrace | Editace údajů | Ceník | Inzerce | Kontakt
SvetHostingu.cz | NetKonto.cz | SeniorTip.cz
© 2005-2023 NETtip.cz