Rodina serverů:    KatalogTip.cz    SvetHostingu.cz    NetKonto.cz    SeniorTip.cz
Vyhledávání v katalogu
Vyhledat           
Mapa krajů ČR
Jste v kategorii:    Obchod > Chemie a farmacie
Výpis obsahu kategorie můžete omezit na kraje:
Podkategorie
Nalezené záznamy
Aromedica, spol. s r.o.   Plzeňská 221/130, Praha 5
Aroma terapie, aroma kosmetika, bylinné aromaterapeutické pastilky.
ECOLAB ZNOJMO spol. s r.o.,   Janského 11, ZNOJMO
Výroba a prodej pomalu rozpustných hnojiv (Slow Release Fertilizer)v tabletách-SILVAMIX,SILVAGEN,SILVAFORM. Princip: UREAFORM; Složení: NPK+Mg;Účinek: 1-2 roky;Aplikace: víceleté kultury- lesnictví, rekultivace, ovocnářství, okrasné zahradnictví atd.
HPS LOUNKY s.r.o.   Skorotická 713, Ústí nad Labem
Velkoobchod stavební chemie, technických aerosolů, barev a laků, měřidel, nářadí a nástrojů, pletiva. Výhradní zastoupení produktů Den Braven pro oblast Severních Čech.
BOFA,s.r.o.   Tvardkova 1191, Ústí nad Orlicí
Prodej přípravků k likvidaci plísní,mechů,lišejníků,kvasinek a pod.(vč.prevence)na stěnách,střechách,podezdívkách,sochách,náhrobcích a pod.,včetně provádění prací s těmito přípravky,vytvrzování starých zvětralých materiálů(např.pískovec,opuka,..)
Laboratorní potřeby, výrobní zařízení, průmyslová chemie, stavební chemie, drogerie, barvy a laky, služby, ochranné pomůcky, potravinářská chemie, ropné produkty.........
COLOR SPECTRUM a.s.   Anenská 1, Hodonín
Výroba a prodej průmyslových ekologických,vysokosušinových rozpouštědlových a vodouředitelných nátěrových hmot.Poradenství v oboru povrchových úprav nátěrovými hmotami.
Drogerie Martina   Revoluční 462, Poděbrady
Internetový obchod–maloobchod–velkoobchod s nabídkou 30 000 položek zboží od parfumerie,kosmetiky,drogerie,čistících prostředků,barev a laků,až po chemické produkty.Pobočky:Čáslav,Čelákovice,Český Brod,Kolín,Poděbrady,Rumburk a Sázava.
EWAC spol. s.r.o.   Planá 80, České Budějovice
EWAC spol. s.r.o. se zabývá poskytováním produktů a služeb v oblasti průmyslová chemie, vzduchové filtry, vybavení lakoven a technologická zařízení.
HELLADA s.r.o.   U Hellady 1, Praha 4 - Michle
Česká značková kosmetika. Výroba a prodej kosmetiky firmy HELLADA.
Incos Alfa, spol. s r.o.   Na Petynce 38, Praha 6
Distribuce a prodej - digestoře(= kuchyňské odsávače par)Best + vzduchotechnické doplňky, čistící přípravky Digič a Digen.
Jiří Mrnuštík   , Brno
Prodej testů na alkohol pro orientační měření alkoholu v krvi. Altest-detekční trubičky. Digitální alkoholtestery Safemate,Alcoscan2500,CA2000,AlcoHawk,Alcotest7410.
MADEL CZ spol. s r.o.   Komenského 278, Zastávka
Výhradní dovozce italské drogerie nabízí:- čistící prostředky a dezinfekce (Pulirapid,Sturafacile)- prací prostředky, aviváže a běliče- na nádobí - saponáty a vosky - pěny, tělové i vlasové šampóny, balzámy , tekutá mýdla.
Parfémy a kosmetika Vivien – náš e-shop s parfémy nabízí parfémy pro ženy, parfémy pro muže, parfémy unisex a dále kosmetiku.
SALABA, s.r.o.   Plzeňská 1, Mariánské Lázně
Fasádní barvy, barvy - laky HERBOL.


 
KatalogTip.cz - Katalog | Vyhledávání | Bezplatná registrace | Editace údajů | Ceník | Inzerce | Kontakt
SvetHostingu.cz | NetKonto.cz | SeniorTip.cz
© 2005-2023 NETtip.cz