Rodina serverů:    KatalogTip.cz    SvetHostingu.cz    NetKonto.cz    SeniorTip.cz
Vyhledávání v katalogu
Vyhledat           
Mapa krajů ČR
Jste v kategorii:    Obchod > Elektrospotřebiče > Regulační a měřící technika
Výpis obsahu kategorie můžete omezit na kraje:
Nalezené záznamy
Regmet s.r.o.   Bynina 186, Valašské Meziříčí
Výroba měřicí a regulační techniky. Snímače teploty, převodníky neelektrických veličin, elektronické termostaty, záznamové a zobrazovací přístroje. Programová regulace topení - systém IRC.
TRASCO spol. s r.o.   1. máje 1000, Rožnov pod Radhoštěm
Programová regulace otopných soustav na principu regulace teploty jednotlivých místností a regulace čerpadla a kotle. Úspora tepla 20-50%. Návratnost 2-4 roky. Měřiče tepla metrolog. schválené, poměrové měření tepla. Vodoměry s dálkovým odečtem.
Váhy a vážicí systémy - Petr Hepnar   Podzimní 368, Liberec
Váhy pro všechny provozy - internetový obchod s vážicí technikou. Nabízíme komplexní řešení v oboru měření hmotnosti a metrologie. Prodáváme kvalitní a osvědčené váhy s komplexním servisem.
A.P.O.-ELMOS v.o.s.   Lomnická 111, Nová Paka
Výroba a prodej měřící a regulační techniky, velkoobchod. Mikroprocesorové regulátory a snímače pro měření teploty, tlaku, vlhkosti, hladiny, průtoku, vodivosti, kyslíku, spotřeby tepla, atd. Solenoidové ventily, servopohony, klapky.
Měřicí přístroje - prodej - teploměry, vlhkoměry , tlakoměry, otáčkoměry, hlukoměry, infrateploměry, termokamery, termovize, pH, CO,CO2, 02, 03,napětí, proud, odpor, rychlost proudění, průtočné množství ad.
Bohemia House UK s.r.o.   76, Rašínovo nábřeží, Praha 2
Elektronické přístroje pro diagnostiku motorových vozidel, vývoj a výroba průmyslové elektroniky, přístroje pro měření a sběr dat, telefonní přístroje pro Internetovou komunikaci, GSM a GPRS telefony, obchodní služby
Specializovaný prodejce měřící, regulační, tlakové a topenářské techniky.( manometry, teploměry, termostaty, vodoměry, průtokoměry, plynoměry, armatury, a další...)
Elektro Linart   Alšova 142, Nová Ves I-Ohrada
Elektro Linart nabízí služby v oblasti elektroinstalace jako revize elektro, světelná reklama, školení elektro a další.
ENDRESS + HAUSER CZECH s.r.o.   poštovní přihrádka 5, Ostrava 44 -
Přístroje průmyslového měření a regulace.
EPRIN spol. s r. o.   Hybešova 38, Brno
Společnost pro automatickou identifikaci se sídlem v Brně. Termotransfer a termodirect tiskárny, aplikátory etiket, snímače čárových kódů, terminály, etikety, termorazící folie. Veškeré služby spojené s fenoménem čárového kódu.
ETATHERM s.r.o.   Palackého 405/32A, Litovel
Vývoj, výroba, distribuce systému pro individuální programovou regulaci vytápění jednotlivých místností. Pro teplovodní i elektrické přímotopné otopné soustavy. Možnost připojení k PC.
ing. Stanislav Vacík   Jiříčkové 3072/2, Praha 10
úprava vody pro domácnosti, průmyslové aplikace, rekonstrukce a servis úpraven vody, řízení technologií, vizualizace, programování PLC, Control Web, ovladače pro CW, projekty elektro, dávkování chemikálií, dezinfekce TV - Legionella
LIU TU   12 JIKO, IKEJA
NICE BOX
Ludmila Kapounková   Netušilova 7, Prostějov
Poradenství v oblasti úspor energií, pomocí různých moderních a alternativních technologií. Solární panely, tepelná čerpadla,fotovoltaika - i ostrovní, hybridní systémy a další technologie na úsporu elektřiny
NIVELCO BOHEMIA s.r.o.   Drážní 7, Brno
Zastoupení výrobce, snímače hladin, ultrazvukové, radarové, vibrační, plovákové, limitní.
NIVELCO CZ s.r.o.   Slévárenská 12, Ostrava
Specialista na měření hladin a průtoků.
NIVELCO CZ s.r.o.   U Rajské zahrady 14, Praha 3
Váš specialista měření hladin a průtoku. Limitní a kontinuální měření hladin kapalin a sypkých látek. Měření průtoku v otevřených žlabech.
TOROLA electronic spol. s r.o.   Míru 1319, Frýdek - Místek
Výroba a prodej taxametrů, elektronických záznamníků provozu TRUCK DATA MEMORY a docházkového systému TIME-U.Osazování DPS na zakázku SMT technologií, klasicky i kombinovaně.
Vaillant, spol. s r.o.   Plzeňská 221/130, Praha 5 - Motol
Dodáváme plynové kotle závěsné a stacionární, zásobníkové a nepřímotopné ohřívače vody, průtokové ohřívače a regulační techniku.
Zefin s.r.o.   Školni nám. 1066, Sezimovo Ústí II.
Měřicí, regulační a topenářská technika. Internetový obchod s širokým sortimentem. Poradenství. Velkoobchod, maloobchod.
HBP měřicí technika s.r.o.   Podskalská 7, Praha
Měřící technika HBM - Hottinger Baldwin Messtechnik - snímače krouticího momentu, síly, tlaku, dráhy, zrychlení, tenzometry a snímače pro váhy. Indikátory pro vážení, dávkování, vícekanálové měřicí ústředny.
METRA ŠUMPERK s.r.o.   Havlíčkova 24, č.p. 919, Šumperk
Výroba a prodej bimetalických teploměrů, bimetalických a kapilárních termostatů, tepelných pojistek, elektronických a odpařovacích rozdělovačů topných nákladů, bytových vodoměrů s rádiovým odečtem
RONY ELEKTRONIK s.r.o.   Zbečník 149, Hronov
Elektromotory, převodovky, lineární pohony frekvenční měniče, PLC, displaye el.mag.brzdy, spojky, řemeny rozvaděče, engineering servis elektromotory, el.čerpadla, trafa,cívky Prodej a opravy nářadí NAREX, strunové sekačky
ŠVESTKA JIŘÍ   Sněhurčina 706, Liberec
NÁHRADNÍ DÍLY - ZÁSILKOVÝ PRODEJ. Skladem cca 6500 druhů.


 
KatalogTip.cz - Katalog | Vyhledávání | Bezplatná registrace | Editace údajů | Ceník | Inzerce | Kontakt
SvetHostingu.cz | NetKonto.cz | SeniorTip.cz
© 2005-2019 NETtip.cz