Rodina serverů:    KatalogTip.cz    SvetHostingu.cz    NetKonto.cz    SeniorTip.cz
Vyhledávání v katalogu
Vyhledat           
Mapa krajů ČR
Jste v kategorii:    Obchod > Vybavení a zařízení > Vybavení restaurací a hotelů
Výpis obsahu kategorie můžete omezit na kraje:
Nalezené záznamy
Gösl interier v.o.s.    Chebská 516/26 , Plzeň-Křimice
Firma se zabývá výrobou kuchyní a vestavěných skříní, dětského, koupelnového, ložnicového nábytku, nábytku pro Vaši zahradu, kanceláře, restaurace, prodejny ale i tovární haly.
Ing. Jaroslav Nušl   Jabloňová 11, Praha 10
Prodej a pronájem zvukové a světelné techniky. Instalace systému pro řízení světelné techniky hudbou. Vývoj a prodej techniky řízené protokolem DMX512.
LINE-EXCLUSIVE GROUP   Záběhlická 93, Praha 10
EXPORT-IMPORT NÁBYTKU pro dům a zahradu. Nábytek INDOOR a OUTDOOR (interiér a exteriér) Zpracování různých materiálů: dřevo (teak, buk, dub), kovy (aluminium, ocel), umělá vlákna (Hularo, Mirotex, Viro apod).
Lubomír Pařil   Partyzánská 1933/6, Most
Obchod se širokým sortimentem souvisejícím s tepelným a klimatickým pohodlím Vaší domácnosti či pracovního prostředí. Nabídka také zahrnuje i sortiment letního klimatického využití jako jsou ventilátory a vzduchotechnika.
Milan Jankovský   Nové Práchňany 20, Čechtice
Prodej nábytku, kuchyní, podlahových krytin, garnyží, stínící techniky, bytových doplňků a výroba atypického nábytku. Služby: online prodej, prodej na splátky, grafické návrhy sestav nábytku a kuchyní zdarma, doprava a montáž.
CESK, a.s.   Příkop č.6, Brno
Nápojové automaty, kávovary, výroba sirupů, kávy, postmixy, elektronické evidenční systémy, minisodovkárny, myčky KEG sudů,výrobníky sodovky, stroje na zmrzlinu Frigomat,jukeboxy-hrací hudební automaty,vybavení restaurací,hotelů,školení postmixy.
A1gastro   Na palouku , Cerhenice
Prodáváme gastro vybavení, zařízení baru, výrobníky ledu, drtiče, šokery, konvektomaty UNOX, RETIGO, kávovary JURA, pizza pece, myčky, chladicí stoly, vitríny, digestoře. Servisujeme profi kuchyně. Jsme výrobci gastrotechnika nerezu.
eObrázky.cz - interiérové fotoreprodukce   1. máje 1357, Rožnov pod radhoštěm
Velkoformátové fotografie do interiéru, rámované obrázky, možnost volby vlastní velikosti a rámu. Interiérové dekorace.
GASTRIX   Horní nám. 2, Opava
Vybavení restaurací.
Heliavita s.r.o.   Březinova, Kroměříž
Zakázková výroba nábytku.Vyrábíme především kuchynské linky na míru.Ceny již od 7500kč za metr kuchyně.Zdarma grafický návrh,zaměření a kalkulace.
Koupelnové vybavení, sanita ze showroom
MOTIV NÁBYTEK   Benešova 648, Kutná Hora
Naše firma nabízí kancelářský a bytový nábytek, sedací soupravy, matrace, skříně,stoly, svítidla. Dále máme v sortimentu ložnice, sedačky, obývací pokoje, dětské pokoje,kancelářské židle.Moderní 3D návrhy.
Punto Design s.r.o.   Jeseniova 56F, Praha
Dovoz italského designového nábytku významných značek a špičkových designérů. Italský značkový nábytek vyšší střední třídy až po luxusní nábytek.
René Kolář   Cejl 11, Brno
Nábytek Neli – vytvoříme Vám přírodní kouzlo vašeho domova dle vašich požadavků. Skříně, komody, kuchyně, postele, bytové doplňky, vše z masivu. Zakázkové realizace do 5 týdnů.
SPÁČIL ŽALUZIE   Leopolda Peka 1520/6, Říčany
Prodej, montáž a servis horizontálních, vertikálních, interiérových i venkovních žaluzií, látkových a předokenních rolet, sítí proti hmyzu a markýz
WATERSAVERS - Alena Macháčková   Jungmannova 13, Šlapanice
Program na úsporu spotřeby vody – nastavitelné antivápenné úsporné perlátory a průtokové regulátory do sprch, Automatický WC STOP, Antivápenné sprchové hlavice, zátěžová sprchová hadice
WATERSAVERS s.r.o.   Mariánské nám. 1, Brno
Program na úsporu spotřeby vody, spořiče vody – nastavitelné antivápenné úsporné perlátory a průtokové regulátory do sprch, Automatický WC STOP, Antivápenné sprchové hlavice, zátěžová sprchová hadice
EVVA SERVIS   Pivovarská 621/14, Děčín
EVVA SERVIS - systémy generálního klíče EVVA,bezpečnostní vložky a zámky EVVA,kvalitní zabezpečení dveří objektů.
čalouněný nábytek pro bytové i komerční použití -stylový,dekorační,elegantní,moderní design. Sedací soupravy,sofa,křesla,lavice,židle,taburety,postele,kožený nábytek.Výroba na zakázku


 
KatalogTip.cz - Katalog | Vyhledávání | Bezplatná registrace | Editace údajů | Ceník | Inzerce | Kontakt
SvetHostingu.cz | NetKonto.cz | SeniorTip.cz
© 2005-2024 NETtip.cz