Rodina serverů:    KatalogTip.cz    SvetHostingu.cz    NetKonto.cz    SeniorTip.cz
Vyhledávání v katalogu
Vyhledat           
Mapa krajů ČR
Jste v kategorii:    Výroba a průmysl > Stavebnictví > Rekonstrukce
Výpis obsahu kategorie můžete omezit na kraje:
Nalezené záznamy
HT Stavební Rekonstrukce   Bosonožské nám. 75, Brno
Kompletní dodávka stavebních a řemeslných prací, dodávka akvizičních prací (povolení). Zajistíme povolení. Drobné opravy, úpravy menších celků např. rekonstrukce bytových jader i stavební rekonstrukce/výstavba.
Monimart-úklidové služby   Havlíčkova 517, Slavkov u Brna
MONIMART Nabízí: -běžný denní úklid -generální úklid -mytí oken -úklid po řemeslnících -pravidelný úklid firem a kanceláří -a další úklidové práce dle přání zákazníka
Stavbaproj s.r.o. Ján Šidlo   Dukelská 2, Bruntál
Stavební firma Stavbaproj s.r.o. se zabývá prováděním staveb, jejich změn a odstraňováním a znaleckou činností a oceňováním nemovitostí.
Stavební firma Slivoň, s.r.o.   Štěrková, Kosoř
Stavební společnosti Slivoň, s.r.o. se zabývá kompletní realizací veškerých stavebních prací a to zejména:výstavba RD na klíč,průmyslové stavby,rekonstrukce,zateplovací systémy,bytová jádra,zemní práce
František Randa   Pokratická 186/18, Litoměřice
Komplexní stavební činnost.Od základů po půdní vestavby.
Kropcin   Štefánikova 651, Kralupy nad Vltavou
zednické práce, obkladačské práce, malířské práce, truhlářské práce.
Petr Bouček   Tovární 405, Okříšky
Nabízíme veškeré stavební práce, obklady, dlažby, zámkové dlažby,zateplování fasád, krby, krbové vložky, komíny, zděné kuchyně, stavby domů, přestavby domů a bytů, přestavby bytových jader ...
ANDEX   Hasičská 52, Ostrava
STAVBY,RENOVACE,ÚPRAVY,přestaby a úpravy byt.jader,bytu a domů,zatepl.budov, kuch.linky. STÍNICÍ A ZBEZPEČOVACÍ SYSTEMY,žaluzie,rolety,markýzy,garážová vrata,zateplení balkonů,opravy žaluzií,prodej náhradních dílů.
FALIKO - Pavel Míka   Budějovická 795, Tábor
Podlahové krytiny, parkety, lamelové podlahy, korek, stavební práce, rekonstrukce, fasády, koupelnový nábytek a doplňky.
Technihor v.o.s.   Na spravedlnosti 121, Pardubice
Generální dodávky střech(klempířské,pokrývačské a tesařské práce). Půdní byty (sádrokarton). Stavební práce v nepřístupných místech (horolezecká technika). Odvětrání skladů,bytů a jiných prostorů turbínami LOMANCO větrná energie.
Tesařství Holcapfl   Troskotovice č.213, Troskotovice
Provádíme tesařské práce.Montáže dřevostaveb,krovů,dřevěné fasády a podbití.Výroba zahradních stolků,lavic,studen,plotků,pergol,přístřešků atd...
Tomáš Coufal   Přátelství 56, Valdice
montáž sádrokartonových konstrukcí a izolace, prodej a montáž střešních oken Velux, montáž podlah z OSB desek, kompletní podkroví,zajistíme i drobné zednické práce, rozpočty zdarma, práce po celé ČR.
Výškové a stavební práce   Muchova 2, Praha
Provádíme opravy a nátěryfasád,exteriéru a interiéru budov,sanace zdiva a betonu,opravy střech,rekonstrukce budov,panelových domů,mytí oken a kácení stromů.Těžíme z dlouho letých zkušeností.
Stěhování a vyklízení objektů po ČR + přeprava zařízení do 24 tun + autodoprava.
AZ Střecha   Holubov 242, Křemže
výstavba RD na klíč i hrubá stavba, rekonstrukce staveb, veškeré stavební práce, kompletace garáž. stání, zateplování budov
BP Parket   Kovriginova 1684/1, Praha 4
Společnost dodávající komplexní služby pro pokládku podlahových krytin. - parkety, EURO parkety, podlahy, pokladka, broušení parket, rekonstrukce, plovoucí podlaha, korková podlaha, laminátová podlaha, bydlení,
BS servis Miroslav Žáček   Legií 837, Řevnice
Výroba, dodavky, montáže rolety, žaluzie, garážová vrata, markýzy sítě proti hmyzu.
Dřevostavby na klíč, rekonstrukce a opravy    Nižní Lhoty 62, Nižní Lhoty 62
Nabízíme komplexní dodávky stavebních celků na klíč a navazující specializované služby. Zabýváme se realizací typových dřevostaveb, konstrukcí a rekonstrukcí staveb, autorským dohledem nebo 3D vizualizací.
Euro - Jordán, s.r.o.   Úlehlova 36, Podivín
Euro - Jordán, s.r.o. se specializuje na výrobu a montáž vysoce kvalitních plastových oken, dveří, zimních zahrad, ale také hliníkových oken, zateplení, žaluzií a teras.
FABIÁN, s.r.o.   Rabštejnská 61, Plzeň
Renovace bytů, koupelen, interiéry na klíč, žaluzie, rolety, bezp. dveře, vestavěné skříně, zasklívání balkonů a lodžií.
INTERIERSERVIS   Bajgarova 563, Ostrava-Krásné Pole
Renovace bytových jader, koupelen a kuchyní. Montáž sádrokartonových příček, podhledů, půdních vestaveb.
Jan Plášil   Kmochova 463, Kralupy nad Vltavou
Rekonstrukce bytů,rekonstrukce domů,bytových jader, rekonstrukce podlah,sádrokartonové vestavby,elektroinstalace,malířské a natěračské práce, fasády,zateplování objektů a jiné stavební práce. Prodej podlah v Kralupech nad Vltavou
KPJG s.r.o.   Bělehradská 858/23, Praha
Provádíme kompletní rekonstrukce bytů, domů, zabýváme se i výstavbou rodinných domů a vytváříme architektonické návrhy a vizualizace. Domov od Pepína
Libor Maleček - LIMA INTERIER   Janského 2372/87, Praha
Stavební činnost,půdní vestavby,rekonstrukce,interiéry.Poradenství,projekty.
Malíř-natěrač-podlahář   Slovenská 14, OLOMOUC-MĚSTO
Malířské-natěračské-podlahářské+další stavební dokončovací práce v Olomouci a okolí.
Provádíme veškeré elektro instalační práce.Rekonstrukce,opravy,servis,panelový byt,rodinný dům,kuchyně,koupelna,bytové jádro,elektrická zásuvka,vypínač,zvo
MPPD, s.r.o. - střechy Příbram   Dělostřelecká 295, Příbram
Komplexní služby zastřešení. Kompletní dodávka střech, rekonstrukce a zateplení střech, klempířské a pokrývačské práce, výroba a prodej atypických klempířských prvků, montáž a dodávka střešních oken a dalších doplňků.
nika ATELIER   Vršovců 39, Ostrava - Mar. Hory
Rekonstrukce bytů. Komplexní péče od návrhu architekta po profesionální provedení.
izolace, zateplení, zateplování domů, zateplovací systémy, rekonstrukce panelových domů, zateplování fasád, stavební firma, První izolační Alfa, práce s azbestem, rekonstrukce, sanace, zateplení fasády, fasády
Ramico s.r.o.   Přístavní 49, Praha 7
Opravy a rekonstrukce střech a sřešních krytin,výroba a prodej klempířských prvků,autorizovaný prodej systému LINDAB,klempíři,pokrývači,tesaři,truhláři,izolatéři,hromosvodářizedníci,zámečníci,výškové práce.
Sedma systém s.r.o.   Královopolská 1, Brno
Vyrábíme hliníkové dveře a hliníkové okna, navrhneme, vyrobíme, namontujeme. Hliníkové dveře a hliníkové okna SEDMA s nejlepší izolací na trhu, dnes rozhoduje izolace celého výrobku.
Stavební práce Bubák   U svobodárny 7, Praha 9 Libeň
Nabízíme zednické a stavební práce v Praze a okolí. Stavíme rodinné domy, rekonstruujeme bytová jádra. Obkládáme kuchyně a koupelny. Také provádíme fasádní a zateplovací práce. Dodáváme stavby na klíč.
Stavitelství- Petr Strachota   Slovenská 1134, Ostrava
Revitalizacé panelových domů,zateplení rodinných domů,rekonstrukce domů,bytů a kanceláří.Více na www.strachota.cz
STEPAN s.r.o.   Jahodová 2890/109, Praha 10
Provádíme kompletní rekonstrukce bytů, koupelen a bytových jader v Praze a okolí. Nabízíme rekonstrukce rodinných domů, fasád a veškeré stavební práce.
Tomáš Vítek-provádění staveb   Bramboříková 2995/2, Praha
Rekonstrukce staveb,bytů,byt.jader,... .(Stavební řemesla i jednotlivě)
UNI-GIPS, s.r.o.   Pražská 13, Hradec Králové
Prodej a montáž sádrokartonů KNAUF, půdní vestavby, modernizace bytového fondu.
WELLSTAV   Javorová 585 , Kaznějov
Stavby,rekonstrukce,fasády,obklady a dlažby,montáž sádrokartonů,půdní vestavby, montáž střešních krytin,zámové dlažby atd.
Zdeněk Horváth   Vážany nad Litavo 241, Slavkov u Brna
Kompletní zednické a obkladačské práce,stavební práce atd.
Zednictví Šmejkal   Západní 329, Nasavrky
Zednictví Šmejkal provádí stavby rodinných domů, rekonstrukce rodinných domů, základové desky, komíny, zámkové dlažby, ploty, izolace, zednické práce, obkladačské práce.
CLIMAX Okna-Stavby, s.r.o.   Jablunkovská 241, Třinec - Staré Město
Prodej a montáž plastových, dřevěných a hliníkových oken a dveří, garážových vrat, interiérových dveří, parapetů, žaluzií, sítí aj. Stavební činnost - rekonstrukce, zateplování fasád aj. VZORKOVÁ PRODEJNA V TŘINCI!
Minor stavební s.r.o. České Budějovice   K Úsilnému 28., České Budějovice
Stavební firma Minor stavební s.r.o. České Budějovice provádí stavby domů, základové desky, zámkové dlažby, fasády včetně zateplení a zateplování, opravy a rekonstrukce a zednické práce.
Obkladači a Zedníci Jaroslav Melša   Hlubočepská 17, Praha 5
Provádíme kompletní rekonstrukce domů, bytů i koupelen. Nabízíme kompletní zednické práce od zakládání staveb až po štuky.Pokládáme veškeré obklady a dlažby,jakýchkoliv rozměrů(VODNÍ PILOU)Více na zednicke-prace.wbs.cz
STAVOKOMP, stavební a.s.   Rudé armády 2001/30a, Karviná
STAVOKOMP, stavební a.s. zajišťuje řízení a realizaci generálních dodávek staveb.
StřechyVeselý   Svísnice, Dymokury
střechy na klíč, rekonstrukce, opravy střech. montáž všech klempířských prvků. pokrývačství, klempířství, tesařství.
V.R.G. - SYSTEM   Čechova 525, Kralupy nad Vltavou
Stavby na klíč.Rekonstrukce.Výměna plastových oken a výroba na zakázku.Elektro rozvody.Revize elktro rozvodů a spotřebičů.


 
KatalogTip.cz - Katalog | Vyhledávání | Bezplatná registrace | Editace údajů | Ceník | Inzerce | Kontakt
SvetHostingu.cz | NetKonto.cz | SeniorTip.cz
© 2005-2021 NETtip.cz